Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Ko zna šta si ti čuo,odakle bi oni znali ko će se kretati kojim putevima i to bi sad začilo da oni koji su registrovani trajno ne smeju da izađu na magistralni put, a tehnički mora da se radi svake godine bez obzira šta piše na nalepnici
 
Tehnički da ali za kombajne je išla redovna registracija svake godine i to je koštalo oko 100 evra.Ne znam da li je to ukinuto i prebačeno samo na godišnji tehnički i polisu osiguranja ili samo na tehnički bez polise.
 
Ko zna šta si ti čuo,odakle bi oni znali ko će se kretati kojim putevima i to bi sad začilo da oni koji su registrovani trajno ne smeju da izađu na magistralni put, a tehnički mora da se radi svake godine bez obzira šta piše na nalepnici
Sta pise ovde?
59ec3739cd28a94c255bb224360931a4.jpg


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tako je.Sada je samo tehnički 3000 dinara i mora da se vozi direktno kod njih jer ne dolaze više u sela kao ranije kada je tehnički pregled koštao 1000 dinara.
 
Kod mene tehnicki kosta 5000 I postoje samo 2 tehnicka koji rade traktore u krugu od 20km

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Znam samo za 2 sa belim u okolini
Jedan od seoske Mz
Drugi od komunalca u BP
Ove sa vojnim tablicama ne računam oni su ipak vojni i njih obična policija nesme dirat!!!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Tehnički se radi kod nas po selima još uvek
Traktor 3000, prikolica 2000din
Mora da postoji pista 70m duzine stave čunjeve i mere nekim uredjajem G silu dok koči????????
tako su mi objasnili momci sa tahničkog
Obično u selu imaju ugovor sa zadrugom zbog piste!!
Sve to slikaju i njakaju brojeve i čuda, dimenzije guma , traje baš dugo!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pobrkali ste lončiće..... Dobrinčaninu nije jasno kako neko sa ZELENIM tablama može biti registrovan trajno a neko na godinu dana, ali je napisao nove tablice i nalepnice, a zaboravio je napisati zelene.
Iskreno, ni meni nije skroz jasno, ali znam da su nas ovi na tehničkom sami prešaltali sa godišnje na trajno registrovanu nalepnicu-kombajn kada je izašao taj zakon.
 
Tehnički se radi kod nas po selima još uvek
Traktor 3000, prikolica 2000din
Mora da postoji pista 70m duzine stave čunjeve i mere nekim uredjajem G silu dok koči????????
tako su mi objasnili momci sa tahničkog
Obično u selu imaju ugovor sa zadrugom zbog piste!!
Sve to slikaju i njakaju brojeve i čuda, dimenzije guma , traje baš dugo!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Luka je l moraju biti zadnje gume istog proizvođača?
 
To i mene zanima i nadam se jer idu izbori. Dobar znak je što su ukinuli zamenu tablica koja je čekala veliki broj ljudi ove godine.
 
Naravno da neće. Bilo je već par puta. Dokle više da bude tako da se samo mulja sa papirima. Imaš tu drugi problem.
Ako imaš traktor sa papirima a ne možeš da ga prevedeš pa hoćeš na dva svedoka bolje nemoj. Drugaru su našli traktor tako u kontroli da je bio registrovan u Nišu 1980godine, i dobio kaznu skoro koliko i traktor vredi. ( imao tablice i saobraćajnu i pravio se lud da to nema i registrovao na 2 svedoka mislim 2011-te kada je to moglo a kazna stigla 2016/17 ne sećam se tačno )
 
Pa dobro de, nisu to uglavnom 100postotna mulja ja sa druge strane zakona... Kad su u pitanju kradena vozila to u redu, ali ima i drugih slučajeva.. Imam prikolicu od dede, stvarno izgubljeni papiri, ima tablicu, nije ušla u ostavi u, cela komlikacija, a ja se bojao da idem na dva svedoka, i sad stoji nižem ne služi, a ima ko je i prošao a bio u istoj situaciji ko i ja pa nikom ništa...
 
Isto takav slucaj sam ja imo sa prikolicom,samo kad sam je registrovo na dva svedoka u izjavi naveo da sam je nasledio od dede da sam ja jedini naslednik i da su papiri izgubljeni
 
Nazad
Vrh