Mirkoni90
Član
Salim se malo... Nemam pojma, javljaju neku rosulju za vikend, ako je uopste bude, i nesto malo 24.3 i 30.3, al’ malo malo pa menjaju... 
Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk






