Psenica 2019/2020

sale ratar

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2012
Poruka
4.687
Da li Sekator ce da odradi posao ako bude temperatura ispod 10 stupnjeva ako se prska sad a od ponedjeljka javljaju ispod 10 celzija?Trava narasla i mora se prskati.
Ne bi trebalo, piše na preparatu da se ne koristi u slučaju da se očekuju mrazevi i hladnoća posle primene.

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.634
Sekator je selektivan i voli toplo vreme,kada je hladno "jako" dugo unistava travu,to ako se posle prskanja ocekuje pad T,zato gledati kada su T iole u porastu kako dnevne tako i uvece.

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.707
Ићемо да копамо мало се присетимо и не заборави како се некад радило

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
993
Ako zatvore kretanje,kako ćemo za hemiju i sve što je potrebno?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Pa bas zbog toga sam i narucio danas,sutra mi dostavljaju kuci.mada mislim da nece zatvoriti kretanje,ustvari kako bude bice mi tu nista ne mozemo da promenimo..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

N_emanja

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2018
Poruka
301
Pa brine me trava, mada računam hladno vreme ce biti pa ce valjda i ona usporiti. Sa cime vi radite? Msm hemija.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

BARBULA

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
728
Šta si ti toliko navrzo sa tom travom,pa nebi ništa falilo žitu i da si prskao za nedelju dana tek je mart mesec

Učlanjen(a)
8 Jan 2011
Poruka
5.217
Coci
Predusev kukuruz, a zbog divljeg ovsa moralo je sada. Psenica je dosta visoka nadam se da nece biti kasnije ponika korova.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
993
Da Furore u kombinaciji sa Sekatorom u zitu ide umesto Pallas-a za divlji ovas..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Vrh