Psenica 2019/2020

Da li Sekator ce da odradi posao ako bude temperatura ispod 10 stupnjeva ako se prska sad a od ponedjeljka javljaju ispod 10 celzija?Trava narasla i mora se prskati.
Ne bi trebalo, piše na preparatu da se ne koristi u slučaju da se očekuju mrazevi i hladnoća posle primene.
 
Sekator je selektivan i voli toplo vreme,kada je hladno "jako" dugo unistava travu,to ako se posle prskanja ocekuje pad T,zato gledati kada su T iole u porastu kako dnevne tako i uvece.
 
Ићемо да копамо мало се присетимо и не заборави како се некад радило
 
Ako zatvore kretanje,kako ćemo za hemiju i sve što je potrebno?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Pa bas zbog toga sam i narucio danas,sutra mi dostavljaju kuci.mada mislim da nece zatvoriti kretanje,ustvari kako bude bice mi tu nista ne mozemo da promenimo..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa brine me trava, mada računam hladno vreme ce biti pa ce valjda i ona usporiti. Sa cime vi radite? Msm hemija.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Šta si ti toliko navrzo sa tom travom,pa nebi ništa falilo žitu i da si prskao za nedelju dana tek je mart mesec
 
Jece zavrseno prskanje protiv korova. Sekator+furore.
a47963b3120ad1117b0b7e3c6715b123.jpg
351d5ecc1f2150b544faba18d0402ca4.jpg


Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Coci
Predusev kukuruz, a zbog divljeg ovsa moralo je sada. Psenica je dosta visoka nadam se da nece biti kasnije ponika korova.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Da Furore u kombinaciji sa Sekatorom u zitu ide umesto Pallas-a za divlji ovas..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh