Prskalice

53a4d1398fdaf09adbf3bb30b2d662e5.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko ova gornja obeležena matica za sifon što ide unutra u bure kojih je dimenzija ,koji ključ ?
1480-agromehanika-bure-sifon-fi25-domaci-840.jpg
 
Imam problem sa RAU pumpom 105l, kad radi sa punom prskalicom sve je OK, kako se prazni pocne prvo periodicno da lupka i kako se sve vise prazni sve vise lupa. Na kraju kad sam zavrsio prskanje i ostalo tipa 10l ona je lupkala na leru, prebacim mesac da mesa ona prestane da lupa. Pritisak je 3 bara, mlaz ne trepti.
 
verovatno kako ti opada nivo u buretu kad dodje pred kraj tu gde je slivnik kako pumpa vuce hemiju pocne da se pravi vrtlog i onda kroz taj vrtlog pumpa uzima vazduh i pocne da lupa kao da je nestalo materije,dok budes prskao nek neko gleda u bure dal je to sto pricam al95%.....tako sam ja imao sa starom kockastom AM
 
Izgleda da je kod mene baš takav nestandardni,46 je mali a 50 velik,treba nešto između 47,48,divota:sta:
 
Poslednja izmena:
verovatno kako ti opada nivo u buretu kad dodje pred kraj tu gde je slivnik kako pumpa vuce hemiju pocne da se pravi vrtlog i onda kroz taj vrtlog pumpa uzima vazduh i pocne da lupa kao da je nestalo materije,dok budes prskao nek neko gleda u bure dal je to sto pricam al95%.....tako sam ja imao sa starom kockastom AM
Da ugasim razbijac hemije koji imam u buretu ?
 
Ja sam pravio na cev . jedan je pridrzavao šraf a drugi hvatao navoj odozdo posle ide ko podmazano .
 
Da l' moze ili ne moze ja sam sezonu uspesno zavrsio, malo je kasnije stigla ali se isprskalo oko 200-tinak hektara, a za sledecu sezonu cemo videti sta cemo i kako.

Poluga da tako pukne vise mi lici da je trpela bocnu silu a ne vertikalnu, ali sve je moguće.

I ne znam zasto slika ovde kad je mtz u pitanju.
 
Obicno se sila meri na kraju poluga i izrazava se u Njutnima. Onaj ko malo poznaje fiziku zna sta to znaci.
U prevodu ako jako strucne odose Njutni, a ode i poluga.
 
Obicno se sila meri na kraju poluga i izrazava se u Njutnima. Onaj ko malo poznaje fiziku zna sta to znaci.
U prevodu ako jako strucne odose Njutni, a ode i poluga.

Sto je najgore,nije nigde cimnulo tada...ali nesto razmisljam da ovu skratim za 15tak cm i zavarim,i dokupim jos jednu,secnem je i nju napravim tako kracu,pa da probam-da prskalica bude bliza traktoru.
 
U zr kod dedice u Mileticevoj. Ivis guma ili tako nekako.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Dobro jutro, da li mi tko moze dati savjet za atomizer, po vama od 300 ili 400 litara koji bi preporucili i kako se cijene krecu kod vas?
 
Nazad
Vrh