Prskalice

Šta mislite da li kupiti Agronovu prskalicu i sa kojom pumpom od 220l ili Moravin atomizer od 220litara?
 
Da li ima neko mozda da proda gornji poklopac od pumpe za prskalicu moravu . Sto ide na skroz gore na 4 srafa i na njemu je onaj ventil za upumpavanje vazduha . Ili gde ima da se kupi ???
 
Da li neko zna usled cega mi manometar ne pokazuje pritisak a prskalica normalno radi tj.ima dobar pritisak.
Manometar kad stavim na pumpu onu rucnu i dunem kazaljka radi pomera se,da li je takva kontrola uredu i da li je i koji kvar na prskalici, radi se o relativno novoj prskalici staroj 5 god, Agromehanika 440 litara.
 
Kontrola prskalica i orošivača, kao i obuka poljoprivrednika, glavnih korisnika za zaštitu bilja, u našoj zemlji je počela prošle godine. Do 2017. godine ona će za sve poljoprivrednike biti besplatna. Već naredne godine za pregled ovih uređaja i izdavanje markice ispravnosti za propisani proizvod, poljoprivrednici će morati da izdvoje određena novčana sredstva.
Srednjobanatski primarni proizvođači kažu da im zbog sadašnjih uslova u agraru nova izdvajanja ne donose radost, ali se slažu da kontrole prskalica i orošivača treba sprovoditi, na prvom mestu zbog zdravlja ljudi, zatim zbog finansijskog efekta i poštovanja ekoloških principa.

http://www.agroklub.rs/ratarstvo/gde-uraditi-kontrolu-prskalica-i-rasprskivaca/23604/

Šta je sad ovo ljud!? Vratićemo se na kopanje izgleda...
 
Da li neko zna gde bi mogao da kupim navoj na koji se zavija poklopac od Rau prskalice?
WP_20160226_14_36_34_Pro_zpsta8yqpvl.jpg
 
Imam Mio Rau prskalicu, kada rucku okrenem na mesac i dalje mi tera vodu na 3-4 piska... Jel se menjaju neke gumice u razvodniku ili nesto drugo ?

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh