Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

KishRobert je napisao(la):
kao i do sad ja cu dati podrsku koliko je u mojoj moci....ali posto na ovom 4umu ima mnogo "jacih" od mene i 90% 4uma i ti likovi cute kao pizde,ja moja ledja nigde ne stavljam :nono:
Robert je u pravu i to ne samo na forumu,nego i kod nas svi "veliki" cute :udri:
Moju podrsku imate naravno!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ja ne mogu sam da izadjem..a najbolje bi bilo oni koji su najblizi BG da idu u BG , fora je i u koordinaciji, ako se okupe po nekoliko traktora i dodju iz vise pravaca, sastanu se na jednom mestu i onda pravac skupstina, jedino im ostaje da blokiraju sa zandarmerijom centar grada , a to znaci svi mediji ce biti tu na mestu dogadjaja . Jos jedna stvar, ceo beograd je pod kamerama ... puno srece u ponedeljak ako takav scenario bude bio imate moju podrsku, ali na zalost nemam novca da bi pravio kilometre sa traktorom.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ljudi jeste procitali clanak u novostima za ovaj led po srbiji da je namerno naredjeno iz vlade da se ne puca kako bi uvoznicki lobi jos vise uvezao robe i zatrpo nas sa stanom sojom ,psenicom,kukuruzom itd.Kood mene u komsiluku protivgradna stanica i u proslu subotu je covek dobio naredjenje da nesme da puca navodno zbog aviona ,pa ne prelecu avioni ceo dan majkuim **greška lazovsku,i takav je led pao da ja u zivotu nisam video nista slicno_Od mene imate svaku podrsku :cao: :cao: :cao:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ko su veliki, a ko mali? Ja imam 25 goveda, malo svinja, 2 Ha pod povrćem i 30 Ha pod ratarstvom. Poredeći sa nekima, ja sam pica-boca, a sa nekima nisam, veliki već ogroman.
Da pojasnim- živim od poljoprivrede i zarađujem neku kintu, ali bi mi baš značilo da mi radni sat skoči za neki dinar. Oni koji ne žive baš od poljoprivrede, a bave se njom, valjalo bi ako dobiju rasterećenje budžeta. Da li sam veliki ili mali, vi me svrstajte i javite da znam- batalite da kenjate i neka Asocijacija razmotri generalni skup u BGD sa ili bez traktora. Na forumu je skoro 5000 ljudi + udruženja, da pođe nas 3000 i svako može da povede ženu, muža, ortaka,... Mislim da može da se skupi 7-8000 i da prošeta mirno gradom!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

tako je, trebalo bi imati neki plan, ako u svakom selu ima bar dvojica koji hoce nesto da urade, oni u svom selu ne mogu nista, ali ako se toj dvojici prikljuce jos dvojica iz drugog sela i jos trojica iz treceg vec je deset ljudi na gomili,a to nije isto kao 2 coveka.
znaci mora biti organizovano - recimo svi da dodju na odredjenu lokaciju, recimo gde moze da se skupi najvise traktora,a da je blizu BGD, ostali da dodju makar peske, da bi mogla da se skupi masa, jer na masu se ne sme tek tako udariti i sloba je pao kada je dostignuta kriticna masa
a sto se pregovora tice - ja bi postavio kameru unutra gde se pregovara, a ispred video bim i razglas pa da svi cuju svaku rec, pa da vidis kako bi i jedna i druga strana sto pregovara morala da vodi racuna sta prica, a ne seli u jednu sobu popili kilo vinjaka, vodje uzele pare a narod ko jebe nego javno da se cuje svako slovo :cool:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ljudi jel zna neko sta je bilo u pregovorima sa ministrom? ja sam ovde kod mene razgovarao sa predsednikom udruzenja i sutra je zakazan sastanak clanova a i ostalih koji hoce da nas podrze. :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Dragan18 je napisao(la):
ja ne mogu sam da izadjem..a najbolje bi bilo oni koji su najblizi BG da idu u BG , fora je i u koordinaciji, ako se okupe po nekoliko traktora i dodju iz vise pravaca, sastanu se na jednom mestu i onda pravac skupstina, jedino im ostaje da blokiraju sa zandarmerijom centar grada , a to znaci svi mediji ce biti tu na mestu dogadjaja . Jos jedna stvar, ceo beograd je pod kamerama ... puno srece u ponedeljak ako takav scenario bude bio imate moju podrsku, ali na zalost nemam novca da bi pravio kilometre sa traktorom.
dragane nije problem blokada išli bi mi koji smo bliži u novi sad ili suboticu sve jedno ali dajte da se već jednom složimo zato nas i j..u jer znaju da smo nesložni i sve dok svi ne ustanu i otvore oči vlada ima od nas da napravi radnike kod miškovića beka kostića matijevića nama jedino sloga može pomoći jer samo seljak srbiju spašava
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

todor je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):
ja ne mogu sam da izadjem..a najbolje bi bilo oni koji su najblizi BG da idu u BG , fora je i u koordinaciji, ako se okupe po nekoliko traktora i dodju iz vise pravaca, sastanu se na jednom mestu i onda pravac skupstina, jedino im ostaje da blokiraju sa zandarmerijom centar grada , a to znaci svi mediji ce biti tu na mestu dogadjaja . Jos jedna stvar, ceo beograd je pod kamerama ... puno srece u ponedeljak ako takav scenario bude bio imate moju podrsku, ali na zalost nemam novca da bi pravio kilometre sa traktorom.
dragane nije problem blokada išli bi mi koji smo bliži u novi sad ili suboticu sve jedno ali dajte da se već jednom složimo zato nas i j..u jer znaju da smo nesložni i sve dok svi ne ustanu i otvore oči vlada ima od nas da napravi radnike kod miškovića beka kostića matijevića nama jedino sloga može pomoći jer samo seljak srbiju spašava


Tako je :bravo:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Sutra u 9 sati kod nas se organizuje protest ispred opštine u vezi poplavljenih njiva,slučajno sam saznao,nemam pojma ko je organizator.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Citala sam sve postove, i ja sam za odlazak u Beograd. Okupljanja po opstinama, zvuci smesno, sto je neko napisao kao pivce pre baliranja. Koliko sam ukapirala rok za zvanicno saopstenje vezano za cenu je sutra. Ostaje nam ponedeljak.Po meni svaka opstina na celu sa svojim predsednikom treba da organizuje odlazak u Beograd, pa da se svi vidimo tamo.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

EVO SVEŽIH INFORMACIJA IZ PRVE RUKE.Na današnjem sastanku u Sremskoj Mitrovici između unije poljoprivrednih proizvođača Bogatiić i Sr. Mitrovice,asocijacije poljoprivrednika Srbije,i asocijacije poljoprivrednika(nekad APV)na čelu sa Miroslavom Kišom sa jedne strane i savetnikom ministra Danijelom Kvačićem sa druge strane raspravljalo se o niz gorućih tema.Rečeno je mnogo dobrih i pametnih predloga ali od konkretnih promena nema ništa.Na kraju sastanka dolazi se do zaključka da svi treba da se ujedinimo i UNIJA BOGATIĆ i AP i APS.na tome se i završilo,na rečima!!!!stoga u ime asocijacije poljoprivrednika srbije obaveštavam sve:DO PROTESTNE VOŽNJE DOLAZI NAJVEROVATNIJE U UTORAK.Svi se spremajte i bicete blagovremeno informisani o svemu. :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Da me ne shvatite pogresno, ne moze se protestvovati kad se kome cefne. Protest mora biti organizovan, izaci sa zahtevima i ne odstupati id njih. Mislim da bi veci poljoprivrednici na celu sa opstinskim odborima trebalo da budu nosici protesta
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Pa sta treba da planiramo za 2/2 jula kad se zito skine a soji jos radno,ovo su tekuci problemi i treba ih tako resiti(tekuca kolona sporih traktora u svim opstinama) :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

I JA SAM SA VAMA .
Meni je daleko da dodjem sa traktorom u Vojvodinu ili Beogred , al mogu doci sa kombijem ili kamionom.
A mogu pokusati skupiti ljude i blokirati magistralu M24 naprimer na raskrsnici u Salakovcu tako bi zatvorio i R114-116.
Sa vama sam jer ZELIM DA OBEZBEDIM HVALITETNIJE DETINJSTVO SVOM SINU i vi trebate da se pomucite za vase :bravo:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Slazem se sa tobom, mislila sam problem psenica pa sve vezano za to odjednom. Procitala sam da je sutra protest u Kikindi, koji po meni moze da se spoji sa ovim nasim, bice nas vise
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ja sam uz Vas ali samim protestom ništa nećemo dobiti,mirnim putem na žalost ne može ništa da se uradi :udri: :udri: :udri: :udri:

Sutra idem ispred opštine pa šta nam Bog da :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ljudi ali koliko puta da kazemo da je ovo opomena,mi necemo puno postici kad se provozamo kroz grad od 12-ak hiljada stanovnika,ali zamislite taj efekat u malo vecim gradovima(ne BG i NS) oni su za finis,ako im to ne bude dovoljno picimo na BG.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Neka,neka polako smo pristavili čorbu i ne treba im dati da otvore oči,treba ih čačkati svugde i na svakom mestu a za to vreme se DOBRO organizovati za završni "protest" koji će po meni kulminirati na jesen e onda momci obucite po 3-je gaća.Ko ne razume shvatiće. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh