Protesti malinara 2020 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strong, rekao si da si proizvođač.
Znam da znaš koristiti Google earth.
Hajde reci nam koliko imaš zasada, koliko dožni metara i daj nam koordinate malinjaka u lat longu ili u GK projekciji.
Ako ovo izbjegneš i ne odgovoriš za svaki post koji napišeš doživječeš neviđene uvrede.
i

Vise puta sam pisao o tome... Meni uvrede nisu problem, to je odraz svacijeg vaspitanja, ja sve sagovornike postujem a mnogi to ovde ne cine, zasto, jer imamo razlicite stavove.
 
i

Vise puta sam pisao o tome... Meni uvrede nisu problem, to je odraz svacijeg vaspitanja, ja sve sagovornike postujem a mnogi to ovde ne cine, zasto, jer imamo razlicite stavove.
Covek te pita lepo za koordinate, ne vredja te i ne psuje, ne vadi opet isti pasus iz naftalina kad nemas odgovor.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
@Brdy

Covek prvo mora da nauci da komunicira sa drugim ljudima pa onda mozda mogu i koordinate da mu posaljem... Ja nikad nikoga uvredio nisam na forumu a vise sam puta bio vredjan, omalovazavan i to svaki put kada bih napisao istinu ili izneo stav koji ne odgovara misljenu vecine...

Kada sam vam napisao da sam proizvodjac, jesam, postavljao sam i slike i objasnio kako funkcionisem itd itd itd. Sve to pise samo ko hoce da cita.
 
@Brdy

Covek prvo mora da nauci da komunicira sa drugim ljudima pa onda mozda mogu i koordinate da mu posaljem... Ja nikad nikoga uvredio nisam na forumu a vise sam puta bio vredjan, omalovazavan i to svaki put kada bih napisao istinu ili izneo stav koji ne odgovara misljenu vecine...

Kada sam vam napisao da sam proizvodjac, jesam, postavljao sam i slike i objasnio kako funkcionisem itd itd itd. Sve to pise samo ko hoce da cita.
Vređaš i te kako!
Vređaš zdrav razum čestitih i vrednih ljudi koji svojim znojem I mukom pokušavaju zaraditi za život a ti se upliće , lažeš i petljaš, po stoti put ponavljaš iste laži i omalovažaš poštene ljude svojim glupostima.
Kako te više nije stid?
Imaš li gram samopoštovanja i časti?
Prestani više jer si dokazani patološki lažov i nikogović.
 
Tu nekih 50 tak iljada tona je plafon za ovu nasu Srbijicu sa tendencijom pada u narednim godinama. Proizvodjac nema snage ni novaca a ni volje da investira u ovaj posao , a da pri tome ocekuje nizu cenu od ove u narednim godinama.
 
Nemojte se brinuti za mene. A i 50.000tona je nesto, kako ja kazem al vi necete da citate cega je bilo mnogo bice malo i obratno... I ova nestasica ce proci, iskoristite to vreme za neka teza vremena (po pitanju otkupne cene) koja ce sigurno nastupiti.
 
@Saša S

Pustite mene, mozemo li da cujemo koja je cena kod vas? Jel pocela malina, da li se otkupljuje, kakav je kvalitet...

Nisam ja najveci problem naseg malinarstva, ja sam taj koji vam ukazuje na vase greske...

Sada kada je cena dobra treba misiti kako se postaviti kada cena bude losija a i to ce doci jer sve bude i prodje... Ostavite se dosadasnjih neuspesnih udruzenja, organizujte se na pravi nacin...
 
Postavi nam link sa motivacionog kursa da cujemo sta te je savetovao gosn instruktor vrli teoreticaru.
Lako je tebi da mudrujes dok drugi za tebe placa gafove i promasaje.
Nego sto se ne pohvalis kako su te blagosiljali na bezaniji stanari kad si im palio vatromet i petarde na krovu zgrade.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh