Protesti malinara 2020 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li nesto zvanicno iz Uzica, Ivanjice, Arilja? Jel izasla neka hladnjaca sa cenom?
 
@Hunter99

Da li je moguce da imaju ljudi koji veruju da izbori imaju bilo kakve veze sa malinom? Ostavite se politike, posmatrajte trziste, posmatrajte sta se desava globalno... Privatne firme kupuju malinu i te iste firme je izvoze. To kad se drzava pitala i odlucivala o ceni maline je davno proslo vreme a neslavno se zavrsilo...
 
@Hunter99

Lako je pisati vulgarnosti kada se osetite inferiornim i shvatite da niste u pravu. Voleo bih argumente da cujem. Ponuda maline na trzistu se znacajno smanjila, to je razlog zasto je cena u otkupu takva sve ostalo su teorije zavere kojima smo mi kao narod skloni da verujemo.
 
Ma ODJEBI DEBILU od mene, takvog superiornog mogu da te ISPISAM
Kucno vaspitanje mi ne dozvoljava da se spustam na vas nivo. Neko ga ima a neko nema. Iznesite mi stavove kako to politika utice na cenu maline? Jel malinu kupuju nasi politicari ili privatne firme ? Dok su zadruge bile drzavne drzava se jos za nesto i pitala srecom toga vise nema, jer pogresne poslovne procene i gubitke iz poslovanja placali smo svi mi.
Vredjanje shvatam kao vasu nemoc jer argumente nemate.
 
Njegov otac kaze da mu je sin pamet izubio nacisto,posle silnih gluposti koje mu je zadao najnovija je da je upisao neki kurs i trazi da ga svi u familiji zovu STRONG inon stop visi na internetu sto kod kcue sto na nekom poslu koji je dobio od stranke.
Umislio je da malinari imaju silan novac i stalno prica kako ce ih opljackati i uz pomoc njih postati neka budza.
Radio je u nekoj hladnjaci kao blagajnik i pokrao je novac pa je morao za njega dug da plati da ga spasi od robije. Tu je navodno video koliki se novac obrce u malinarstvu i non stop prica kako je tu njegova sansa .Radio je kratko i na kvantaskoj pijaci kao inkasant ali je imao uzrecicu da "Jebe majku seljacku" zbog cega su ga vise puta dobro nalupali.
Uclanio se u naprednjake i non stop ide po mitinzima i za to dobija neku sicu ali on tvrdi da je lider i da je u licnom kontaktu sa Vucicem.Organizovao je neka lazna putovanja na sajmove u inostranstvo i prevario ej poprilican broj ljudi koji ga jure i traze da im vrati novac.Dobio je navodno od Vucica knjigu koju mu je potpisao a knjiga se zove "Tehnika manipulacije" celu sobu je izlepio sa njegovim plakatima opsednut je da ce on biti neki ministar.Navodno su mu obecali funkciju ali je uslov da mora imati podrsku barem 500 ljudi koje ce on predstavljati.
Sa onom GEM prevarom je totalno nagrabusio.
Po raznim internet forumima se hvalisao da zaradjuje silan novac i policija kad mu je zaplenila racunar napakovali su mu kao da je on neki iz vrha te prevare a zapravo je bio niko i nista al jebiga sam je sebe pokopao sa tim.
Advokatima se njegov otac para nadavao da ga izbavi iz zatvora i dobio je da plati poprilicnu cifru ,pride uslovnu kaznu jer su utvrdili da nije normalan i dobio je uverenje da je delimicno neuracunljiv.
Sad radi na ledinama kod nekog rodjaka cisti mu magacin i odradjuje stetu koju je napravio jer je prevrnuo viljuskar u radionicki kanal i napravio silnu stetu na viljuskaru i na tri palete neke robe.
Lik je hteo da ga ubije kad je cuo da mu je ovaj rekao da je hteo da vidi da li je viljuskar musko ili zensko.
Dobio je posao na Novom Beogradu da bude bot i to ga placaju sa 25.000 dinara.
Otac mu je ocajan kaze ne zna vise sta sa njim da radi.

POGODITE O KOME JE REC
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh