Protesti malinara 2018 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

Mi bi trebali da blokiramo puteve u Beogradu vise bi mozda postigli
 
Mi bi trebali da blokiramo puteve u Beogradu vise bi mozda postigli


Apsolutno sam siguran da se ovo može rešiti samo opštim štrajkom svih poljoprivrednika. Najavljena cena višnje 30 dinara, maline 100 dinara, krompir uvoze po 9 dinara za kg, možete misliti koliko će platiti naš domaći.
Hvala državi i našem vođi... Nikad ali NIKAD ovako nije bilo...
 
Da li neko zna ima li sta danasod protesta?

pocelo je sine . . .


http://mondo.rs/a1108733/Info/Drustvo/Malinari-blokirali-put-ka-Crnoj-Gori.html


1115834201.jpg


morali su i zandarmeriju da angazuju . . .

 
Poslednja izmena:
@ bradonja sa petokrakom

Kako smes ti da pominjes petokraku?Petokraku su nosili oni koji su prvi jurisali na policiju.Kakav si ti naslednik Spanca?Ti znas sta ti je ciniti...A ako se lazno predstavljas onda znas sta ti sleduje...
 
Milos2506

Cisto sumnjam da cemo moci da resimo samo strajkom. Ne mogu da verujem da bas tolko da drzava nece da izadje u susret proizvodjacima.
 
Na nevaspitane komentare ne odgovaram pa makar ih pisao i stari forumaš Zoran Kostović.
Nije bitno da li sam ja stari forumaš za ovu konkretnu situaciju. Kad u ovoj zemlji sa mentalno ubijenim narodom trenutno neko organizuje bilo kakav protest je za svaku pohvalu. A komentar je toliko nevaspitan, koliko i glupost koju si napisao. Ne, nego trebalo da im se izvinu što su ih isterali iz stanica na teren.
 
https://www.b92.net/biz/vesti/agro-biz.php?yyyy=2018&mm=06&dd=02&nav_id=1399692


Ako ko poznaje ovog Rada Radovanovica,neka mu poruci da dodje i prikljuci se svojima na drugoj strani barikade....Tako je posteno,a ne ovako noz u ledja.

- - - - - - - - - -

Kolege sa juga su nas duboko razocarale,ni glas da dignu.Treba mnogo,mnogo da ucite od Albanaca.Pricali su mi sa kojim prezirom Albanci gledaju Srbe dole,ocigledno da to nije bez razloga.
 
Auuu !!!

Zastranjujete opasno !


Ne, nego trebalo da im se izvinu što su ih isterali iz stanica na teren.

To neka pizma na njihov posao, zavist, šta li ?!

Samo mi objasni u čemu je smisao guranja na onom snimku ??!

To ono, neš ti meni da zabraniš da ja radim šta ja oću ?!

Par desetina besnih treba da maltretira hiljade nedužnih, jel da ?

Da se skupilo 10 hiljada duša pa i da se zaustavi saobraćaj na neko vreme. Ovako samo kompromitovanje protesta i povod za policijsku intervenciju.



Kolege sa juga su nas duboko razocarale,ni glas da dignu. Pricali su mi sa kojim prezirom Albanci gledaju Srbe dole,ocigledno da to nije bez razloga.

Opet neko imanja manjak srpske krvi u sebi i stoga je ništa čovek, a ?

Za Boga miloga Jevto, čemu ovako uvredljiv ton ?!
 
Auuu !!!

Zastranjujete opasno !




To neka pizma na njihov posao, zavist, šta li ?!

Samo mi objasni u čemu je smisao guranja na onom snimku ??!

To ono, neš ti meni da zabraniš da ja radim šta ja oću ?!

Par desetina besnih treba da maltretira hiljade nedužnih, jel da ?

Da se skupilo 10 hiljada duša pa i da se zaustavi saobraćaj na neko vreme. Ovako samo kompromitovanje protesta i povod za policijsku intervenciju.





Opet neko imanja manjak srpske krvi u sebi i stoga je ništa čovek, a ?

Za Boga miloga Jevto, čemu ovako uvredljiv ton ?!

Na cijoj si ti strani?
 
Auuu !!!

Zastranjujete opasno !




To neka pizma na njihov posao, zavist, šta li ?!

Samo mi objasni u čemu je smisao guranja na onom snimku ??!

To ono, neš ti meni da zabraniš da ja radim šta ja oću ?!

Par desetina besnih treba da maltretira hiljade nedužnih, jel da ?

Da se skupilo 10 hiljada duša pa i da se zaustavi saobraćaj na neko vreme. Ovako samo kompromitovanje protesta i povod za policijsku intervenciju.





Opet neko imanja manjak srpske krvi u sebi i stoga je ništa čovek, a ?

Za Boga miloga Jevto, čemu ovako uvredljiv ton ?!
Ne kenjaj više, gledaj pink, hepi, nešto slično i uživaj. Sad se kajem i što ovo do sada napisah. Čitao sam mnogo tvijih gluposti do sada i eto upadoh u zamku. Ti si klasičan trol, što bi klinci rekli. Voliš da privučeš pažnju kao onaj poznavalac prilika ili kako se već predstavljao. Ugasiše ga hvala Bogu.
 
Nazad
Vrh