Program za vodjenje poljoprivrednog gazdinstva

Sutjescanin

Član
Učlanjen(a)
8 Nov 2009
Poruka
186
Lokacija
Sutjeska
Dali neko zna ili ima program za vodjenje poljoprivrednog gazdinstva?Za papirologiju ,za unos zemlje parcela ili slicno tome.. mislim da nema ovkve teme na forumu .. :cao: :cao: :cao:
 
Ma kakvi Excel, dobra zena malo stroga i svi papiri kod nje a tebi kusur sto pretekne.
 
slažem se sa tobom Dragane da je Excel najbolji za te stvari, a da je free :D, njpregledniji, vrši sve potrebne računske informacije, dokumenti ne zauzimaju puno prostora i odlična organizacija podataka :D
 
Meni je druga napravio u Exelu program,stavke "po zelji".Ubacujem rashod,prihod,automatski izracunava na kraju.Ok je.
 
Nikola.KV je napisao(la):
Meni je druga napravio u Exelu program,stavke "po zelji".Ubacujem rashod,prihod,automatski izracunava na kraju.Ok je.
daj da i mi sirotinja vidimo taj program,okaci negde.
 
Ili pošalji meni na mejl, ja aploudujem i postavim link da možete da skidate kad vam volja.

Poslaću ti e-mail na pp.
 
Poslao sam Atili,ako bude mogao da ga "obradi" bice ekstra.Ako ne ,recicu drugaru.Ovo je osnovna verzija,za moje potrebe.Moze da se prosiruje i prilagodjava po potrebi.
U levoj koloni ubacujete "naziv" rashoda ili prihoda,u desnoj cifru,a dole sam sabira.
 
Nikola.KV je napisao(la):
Meni je druga napravio u Exelu program,stavke "po zelji".Ubacujem rashod,prihod,automatski izracunava na kraju.Ok je.
KishRobert je napisao(la):
Nikola.KV je napisao(la):
Meni je druga napravio u Exelu program,stavke "po zelji".Ubacujem rashod,prihod,automatski izracunava na kraju.Ok je.
daj da i mi sirotinja vidimo taj program,okaci negde.
Nikola.KV je napisao(la):
Kako?
Nikola.KV je napisao(la):
Pitacu ga.On je pravio,da je skinut bilo bi lakse.
Karalic je napisao(la):
Bilo bi fino ako moze , bas nam svima treba... ::svaka cast::

Evo ovako. Pogledajte i skinite ovaj pomoćni program za praćenje jagnjenja ovaca (moj proizvod u Excel-u), ako Vam treba i odgovara. Treba samo ubaciti datum jagnjenja, ostalo sam računa. Naravno treba ukucati i podatke o reg. broju ovce, tipu i polu jagnjeta. Jednostavno!!

http ://www.box.net/shared/0ym9aygn9g

Nidžo, pošalji meni na e-mail (šaljem ti na PP), pa ću "okačiti" na moj Account!

:ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Bravo Maestro :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1292812168[/time]
_________________________________________________
Bravo i za Nidzu i Attilu, sad moze da se skine :D
 
@Atilla M.

Sada u redu, da li je neko skinuo program koji sam ja ponudio (za praćenje jagnjenja). Može li da prodje?

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh