Problemi u radu Poljoinfo foruma

Forum se povremeno nalazi pod povećanom posetom botova, u jednom danu je bilo 140 000 poseta porumu - dok je uobičajna posećenost oko 8 000 dnevno.

To bi trebalo da se reši prelaskom na novi hosting, što je u planu več duže vremenaa trebalo bi da bude svakako odrađeno do kraja avgusta.
 
Ne znam zašto su odličili na našem znanju da treniraju veštačku inteligenciju. AI modeli će prosto da zasijaju kada nauče ono šta smo sve pisali ovde. :haha:
 
Мислите да је другачије на другим форумима што се тиче писања? Други форуми нису имали овакав проблем.
Само су на овај форум навалили што дигитални што живи ботови. То сам и писао пре годину две да има више живих ботова на форуму него што изгледа. Само је питање активације.


Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh