Problemi u radu Poljoinfo foruma

Da li još neko ima problem sa tapatalk da neće da se pokrene aplikacija. Čujem da je i viber pukao, nikom ne radi, a meni od sinoć tapatalk i još neke aplikacije ne rade...?
 
Mixer meni skoro nijedna aplikacija nije radila, otišao do servisa... kaže čovek da sam 50-ti danas... kaže da je do Androida - softvera... proradiće... Ima negde i obaveštenje na netu reče čovek...
 
Rešio. Kod mene nema taj webview. Ja sam samo chrome vratio na fabričko i evo sve radi....

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ne znam ni ja, čak ga ni ne koristim u telefonu. Ali eto, ja vratio chrom na fabrički i sve radi normalno i tapatalk i e-pošta i vremenska prognoza i viber. To mi sve nije radilo od juče i sad radi...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja sam ušao na google play i izabrao ažuriranje svih aplikacija i vratilo se sve u normalu. Nije mi radio viber, tapatalk, google.
 
Imam problem a verujem da administracija može da ga reši.

Naime, mesto stanovanja ne može da se menja na tapatalku, odnosno da mi stoji samo Nadalj.

Ovako sa dva mesta se unosi zabuna, a preko chroma kad oću da se logujem izbacuje me, navodno pogrešna šifra.

Tapatalk radi bez problema, ali preko chroma neće uopšte. Slao sam i ono za šifru da sam zaboravio ali nikakav povratni mejl nisam dobio.

Kako to da rešim ?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ljudi ovo nije normalno koliko reklama iskače na forumu . Strašno.
Na početnoj samo jedan red padajućeg menija se vidi . Čak se i gornji dio reklame spušta nakon jedne sekunde Taman da umjesto ikonice foruma klikneš na reklamu
Kada klikneš na bilo šta iskače ti reklama preko cijelog ekrana .
U svakoj temi i stranici reklame

Razumijem ja da održavanje foruma košta i vjerovatno te troškove anortizujete reklamama ali ovo je stvarno previše.
 
Nazad
Vrh