Problemi u radu Poljoinfo foruma

Dotični je banovan čim je javljeno za te privatne poruke.
 
Jeste videli šta prodaju:
Shop specializes in providing bra models - lingerie - ladies underwear

Details visit at fanpage: dolotnuphongcach or aocagedbrahanoi
054200191
Ovde ima nekih švalera.........
 
Imam problem sa prikazom poljoinfo sajta..nekakav "bulettin"..ovo je uzas..da li je neko imao ovakav problem i kako ovo iskljuciti.Unapred hvala
 
Imam problem sa prikazom poljoinfo sajta..nekakav "bulettin"..ovo je uzas..da li je neko imao ovakav problem i kako ovo iskljuciti.Unapred hvala
Ja sam pre neki dan imao isti ili slican problem. Nesto sam trazio preko napredne pretrage i nemam pojma sta sam uradio ali je forum dobio takav izgled. To je bilo na Mozili ali posto imam instaliranu i Operu probao sam i preko nje i preko nje je normalan prikaz. Onda sam u Mozili izbrisao kukije za Poljoinfo i ponovo je ok prikaz.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam pre neki dan imao isti ili slican problem. Nesto sam trazio preko napredne pretrage i nemam pojma sta sam uradio ali je forum dobio takav izgled. To je bilo na Mozili ali posto imam instaliranu i Operu probao sam i preko nje i preko nje je normalan prikaz. Onda sam u Mozili izbrisao kukije za Poljoinfo i ponovo je ok prikaz.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Reseno..obrisao cookies kako si mi rekao i sve se vratilo u normalu a 3 sata sam mozgao sta bi moglo biti.Hvala:ppozdrav:
 
Pratim forum preko telefona,tapatalka.Od nedavno imam neke reklame na svakoj stranici.Moze li se to iskljuciti da se ne pojavljuju?
 
Ne znam gde bih postavio pitanje,ali ne mogu naci temu susa 2017,a ubedjen sam da je ta tema postojala?
 
Kad god kliknem da otvorim neku sliku na forumu pojavi mi se neka zenska u seksi donjem rublju i tek posle ucitava sliku ili je i ne ucita,zasto?
 
Ako može link do poruke u kojoj se nalaze te slike, probao sam meni redovno otvara.
 
Npr,@Kirajev post br.3806 u temi dekalb hibridi kukuruza,kada kliknem na sliku da je otvorim prvo mi iskoci ta seksi teta,pa link ka ovome

hxxp://tekaimo.com/boh/loading/index.html?st=K98r4n-kzpiPKOgUe2BRPg&e=1502201497&url=aHR0cDovL3RyYWNraW5nLmFkYWN0cy5jb20vY2xpY2s/b2ZmZXJfaWQ9NDU0JnRhcmdldF9pZD03MjQmYWZmX2lkPTIxMiZhZmZfc3ViPWtSUzI1NlBPMDAzVVVHMTAwM0tUME81NlYwMEg5QVdGME1BTjFJOGIxOUdBMEhQUTAwSDlBMDA=&co=rs

I posle ispod toga imam sliku koja je postavljena na forum.Sve pratim preko Tapatalka na mobilnom.
 
Nazad
Vrh