Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ovo mi izlazi prilikom slanja poruke.Šta raditi.



[h=3]Sledeće greške su se dogodile tokom slanja ove poruke[/h]
  • You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created
 
Ponovo mi stižu obaveštenja o temama gde sam aktivan - hvala što ste rešili problem. Još ću morati da proverim da li mi stižu obaveštenja o PP-ima.
 
Molim nekoga da pomogne u ovom problemu. Poslao sam zahtev za prijateljstvo jednom clanu e sad meni se na listi prijatelja pojavi kao prijatelj sa onim ja\ednim znakom potvrde a taj clan kome sam poslao zahtev ne dobije poruku sa zahtevom .Znam da bi se neko nasao na listi prijatelja mora biti obostrano potvdjeno u cemu je problem pa taj clan kome sam poslao zahtev isti i ne dobije.:sta:
 
Форум опет брљави. Понекад напишем велика почетна слова а он их пребаци у мала. Исто тако смајлије не показује.
 
Pretraga tema.
Zasto kada upisem tacan naziv teme u pretrazivac,ne pojavi se odmah trazeno,nego cak ponekad na 5.-6. strani?
I na koji nacin mogu da citiram neciji post i da pri tom on bude uokviren,pa da odgovorim? Kako god pokusam ne bude uokvireno ili se cak uopste ne pojavi post koji sam hteo da citiram...:sta:
Hvala!!!
 
Pretraga tema.
Zasto kada upisem tacan naziv teme u pretrazivac,ne pojavi se odmah trazeno,nego cak ponekad na 5.-6. strani?
I na koji nacin mogu da citiram neciji post i da pri tom on bude uokviren,pa da odgovorim? Kako god pokusam ne bude uokvireno ili se cak uopste ne pojavi post koji sam hteo da citiram...:sta:
Hvala!!!

Pretraživač je ugrađen u sklopu foruma, i ne možemo mnogo uticati na njegov rad. Jedino mogu preporučiti korišćenje napredne pretrage.

U vezi citata, kliknuo sam na dugme u donjem desnom ćošku Odgovori sa citatom i on je prikazao citat te poruke u ovom mom postu.

citat.gif
 


---------- Poruka napisana u 23:45 ---------- Prethodna poruka je at 23:43 ----------

Pretraživač je ugrađen u sklopu foruma, i ne možemo mnogo uticati na njegov rad. Jedino mogu preporučiti korišćenje napredne pretrage.

U vezi citata, kliknuo sam na dugme u donjem desnom ćošku Odgovori sa citatom i on je prikazao citat te poruke u ovom mom postu.

citat.gif
sad funkcionise.hvala! :ppozdrav:
 
Molim administratora da mi odgovori šta se desilo sa postom383 u temi "krompir" pa nedostaje tekst koji sam postavio .sada taj post izgleda ovako
quote_icon.png
Citiram: tibor.danji
izgleda bar nekome krenulo ,::novac::
http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...






ČOVEK SE UČI DOK JE ŽIV I NA KRAJU GLUP UMRE Nedostaje tekst a klikom na potpis otvara se gore kpirani link takođe oznake
OdgovoriOdgovori sa citatom
se nalaze sa leve strane a ne sa desne Jel to neko "prčkao po mom postu ili je neko od moderatora izbrisao tekst u šta sumnjam
 
Kada citiras nesto nemoj odmah da nastavljas pisati vec napravi razmak, najbolje novi red.
Uredio sam ti post. Valjda je u redu sad.
 
  • Like
Reagovanja: zis
Imam problem sa download-om. Tj. htedoh neka upustva za upotrebu da skinem, otvorim taj fail i kad kliknem na download samo mi otvori taj fail u novo jezičku, a ne skine mi ga na komp. pretrazio sam i temu i nisam nasao da neko ima problem. dal' ja u nečenu gresim??
 
Da li je pdf u pitanju. Ako je onda imas plugin da otvara u pretrazivacu. Kad otvori idi na File > Save as i gotovo.
 
Nazad
Vrh