Problemi u radu Poljoinfo foruma

Otkada je blokiran forum uopšte ne dobijam e-mailove o temama gde sam aktivan. Proverio sam u opcijama i još uvek sam takoreći pretplaćen na njih, ali mi ippak ništa ne stiže. U čemu bi mogao biti problem?
 
Ovo za e-mailove ćemo proveriti. A što se tiče slika, sve zavisi od servisa gde su postavljene, na koje mi nemamo uticaja. Sad se ide preko servisa dodaj.rs, ali se koriste i drugi servisi. Ako se neki od njih ugasi, sve slike sa njega postaju nedostupne.
 
I dalje neidu mejlovi

---------- Poruka napisana u 23:00 ---------- Prethodna poruka je at 15:30 ----------

Evo vec neki dan i dalje ne funkcionise, pa postavljam pitanje?
Gospodo moderatori urednici i ostali glavari:
Ako necete moje pitanje shvatiti kao "uvredu" tj "vredjanje" pitacu:
Umete li ovaj problem resiti bar deset puta sporije nego banovanje, pa da vam budem zahvalan...
Moj nacin rada i ucesca na ovom forumu je vezan za e mail poruke o novim postovima, pa bez toga sam potpuno odsecen i nisam u toku.
Insistiram da resavate probleme koji nas teraju sa ovog foruma
 
Na konkretno pitanje konkretan odgovor.

Ne umemo rešiti problem slanja e-mailova brže nego što banujemo sa foruma.
 
imam problem pa neznam dali je samo kod mene ili i kod drugih članova Kada napišem post pa želim da uredim poruku i odem na napredno ne prenese post ne mogu da stavim smajlije a ist nemogu i da uredim poruku
 
@zis

Nije samo kod tebe druze, i ostali imaju taj problem. Valjda ce se srediti cim admin culy uhvati malo vremena. Ima i on drugih obaveza, a mi cemo malo imati strpljenja dok covek to ne sredi.
 
U nekim temama nemam mogucnost da odgovorim,cak ni da napisem odgovor.Konkretno,trenutno je problem u temi Ovcarski psi-dresura.
 
Da li nevidite editor za kucanje poruka ili vam ne dozvoljava da posaljete?
 
Nazad
Vrh