Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Ja sam sad ostavio 2 male-landras 80/20 jorksir.Gledao sam da imaju duzinu,lepo oblikovane bokove,jake noge,da su aktivne...Jedna ima 18,druga 16 sisa,racunam da ce imati 16 i 14 aktivnih.
 
Odg: Priplodni materijal

@Nikola Kv , Nidzo,a vodis li se time da je mozda pozeljno iz lgla ostavljati najvece-najace jedinke. Svakako kada ovo kazem,mislim na zensku prasad.. Ako si recimo ostavio te dve zenke,jesu li one bile vece od ostalih.POZZZZZZZ :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

Nisu nista preterano odskakale od ostalih,ima i vecih,ali su mi ove bile nekako "najskockanije"a odlucio je broj sisa.
 
Odg: Priplodni materijal

Krmaca sa 12 sisa moze i 20 da oprasi,al ostace 10-12,jel toliko moze da othrani.Sa 18 sisa moze da se nada 14-16 da ishrani.A dal ce imati toliko prasadi,to je vec druga stvar.
 
Odg: Priplodni materijal

hahaha a ludaka(šalim se),ne vjerujem da je ta nazimica čista u krvi-znam da na jokširima nekad izbijaju plave točke,barem je kod mene tako bilo


francuz je napisao(la):
@galic
pa baba se kurvala sa odzacarom :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Priplodni materijal

Evo da predstavim moje Nazimice...

2uetr4i.jpg


2irx2xl.jpg


2427i2e.jpg


2wlsoiv.jpg
 
Odg: Cena tovljenika na tržištu

šta bi dao sve da imam jednog ovakvog lepotana :D[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=soIpwjCJTgI&feature=related[/youtube]
Post je spojen: [time]1283098166[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ytr6BdAusoE&feature=related[/youtube]
 
Odg: Priplodni materijal

Evo moje krmače Velikog Jorkšira (Farkaždin) koja je suprasna 55 dana.Veštački je osemenjena sa Velikim Jorkširom (uvoz Norveška) iz Agronorovog centra u Gornjem Milanovcu.




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
Odg: Priplodni materijal

Uslov za kupovinu semena kod "Agronor"-a je da budeš njihov zadrugar.Doza jednog semena je 485,00 dinara.Ja sam po seme išao lično a mogu i da pošalju.Od nerastova imaju Velikog Jorkšira,Norveškog Landrasa i Duroka.Evo brojeva telefona 032-714-660,032-717-228 i sajt www.agronor.nadlanu.com :cao:
 
Odg: Priplodni materijal

Svaka cast Nazimica je exxxtra
Post je spojen: [time]1284141145[/time]
_________________________________________________
:D :bravo:
 
Nazad
Vrh