Preporuči film

"Придел Ангела", има на ЈуТјубу цео филм. Препорука.
 
Alien (1979), poznatiji na našim prostorima kao "Osmi Putnik", remek-djelo


Aliens (1986)


Alien 3 (1992)


Alien: Resurrection (1997)


Posle ova 4 filma, pojam "vanzemaljca" dobija sasvim drugo značenje. Zaboravićete na abortuse tipa ET

et-movie-photos-i6.jpg


ili Evoks

4254.jpg


ili čak i Wookie

let-the-wookie-win.jpg



i mnoge druge.

Posle odgledanog Alien serijala, jedini pravi Tudjin će biti ON, jedinstveni Xenomorph

ALIEN-XENOMORPH-650x406.jpg


i njegova Mama, Xeonoqueen

Queen_AlienPress_still01.jpg


Jedini vanzemaljci s kojim nema priče, pregovora, primirja, bijelih zastava, Plavih Šlemova, kod kojih Ujedinjene Nacije ne smiju ni poslati izaslanika i jedini vanzemaljcki kojima se otvoreno je*e za američku vojnu superiornost. Pored svega, jedini vanzemaljac ikad koji ne koristi nikakvo oružje iz prostog razloga što je savršeno biomehaničko oružje on sam.
 
Hvalaaa, pogledaj serijal ali obavezno redom kako sam ih naveo i vidjeces da sam u pravu. Ja sam ih gledao preko 20 puta svaki. Trrenutno su svi fanovi serijala u napetom iščekivanju prvog od tri prequel filma čija se radnja odvija 30 godina prije one u prvom Alien. Prvi film iz prequel trilogije zove se Prometheus, evo trailera


U tim filmovima će konačno biti riješena misterija porijekla Xenomorph-a, jedne od najvećih misterija u filmskoj industriji.
 
Večeras sam pogledao film "Zajedno", preporučio bih ga svima ! :ppozdrav:

Evo i dva trejlera:

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh