Preporuči film

dzionik je napisao(la):

Ko ovo izdrži da gleda puna tri sata... :haha:


the_road_poster02.jpg
 
Ja brate... Pošto sam SF frik i Road sam odgledao. :)

Još pričamo o ovom indijskom ludilu, garant ćemo ga opet gledati samo da se malo slegne.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-LshZO6L7J4&feature=related[/youtube]

Ovo je izvučeno iz kontektsta, zamisli sasvim običnu dijalog scenu i onda se pojavi ovaj tip što cvokoće zubima, žurka na Andima a oni pevaju Kilimadžaro...wtf... :)
 
To što rade u Bolivudu se teško može opisati rečima, prvo sam mislio da se oni samo dobro zezaju sa ostatkom sveta ali sad kapiram da su skroz u tom ultra-turbo-folk hinglish zbunilu! :haha: :haha:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uYwS9k1ZexY[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hOgALTFzFbQ&feature=related[/youtube]
 
Kada su bioskopi po unutrašnjosti počeli da umiru, i ja sam prestao da gledam filmove. Pripadam onima koji film mogu da gledaju samo na velikom belom platnu. Sećam se beogradskih studentskih dana sa kraja 80-ih kada je za većinu odlazak u bioskop jednom dnevno bio sasvim normalna stvar. I još se sećam tadašnjih hit-filmova kao što su Flashdance, Dirty dancing, Moja Afrika, Sidnija Polaka. Gledali smo u Sava centru Kustinog Oca na službenom putu još pre nego što će otići u Kan. Izlazeći iz dvorane smo rekli da je ovo najbolji film na svetu snimljen te godine. I posle par meseci kada je osvojio prvi kanski trofej, videli da smo bili u pravu. Dakle sve od Kuste, Šotre, Živka Nikolića, Paskaljevića, Gorana Markovića na domaćem terenu a ovi naši De Niro i Paćino predvode inostranu preporuku uz Žan Renoa, Šon Pena, Henksa i filmove Nikite Mihalkova.
 
milovan64 je napisao(la):
Kada su bioskopi po unutrašnjosti počeli da umiru, i ja sam prestao da gledam filmove. Pripadam onima koji film mogu da gledaju samo na velikom belom platnu. Sećam se beogradskih studentskih dana sa kraja 80-ih kada je za većinu odlazak u bioskop jednom dnevno bio sasvim normalna stvar. I još se sećam tadašnjih hit-filmova kao što su Flashdance, Dirty dancing, Moja Afrika, Sidnija Polaka. Gledali smo u Sava centru Kustinog Oca na službenom putu još pre nego što će otići u Kan. Izlazeći iz dvorane smo rekli da je ovo najbolji film na svetu snimljen te godine. I posle par meseci kada je osvojio prvi kanski trofej, videli da smo bili u pravu. Dakle sve od Kuste, Šotre, Živka Nikolića, Paskaljevića, Gorana Markovića na domaćem terenu a ovi naši De Niro i Paćino predvode inostranu preporuku uz Žan Renoa, Šon Pena, Henksa i filmove Nikite Mihalkova.

ma komso torenti i sarovi su zakon.Gde zivis u banji?
 
Nemojte ni slucajno da gledate Zduhac. Mislim ako vam neko da divx, ok. Ali ni slucajno da bacate pare u bioskopu.
 
Zdravo mlogo sam ih gledao da bih mogao izdvojiti nešto posebno, svojevremeno sam obožavao Francuske sa Žan Gabenom i Linom Venturom.
Može li se gde to skinuti :sta:a i voleo bih Russke filmove da gledam gde je to moguće skinuti:sta:
 
Stare kvalitetne ruske i francuske filmove ćeš najpre naći na Avaxu, a možeš da probaš i onaj skript koji sam opisao ranije na ovoj temi.
 
Zdravo mlogo sam ih gledao da bih mogao izdvojiti nešto posebno, svojevremeno sam obožavao Francuske sa Žan Gabenom i Linom Venturom.
Može li se gde to skinuti :sta:a i voleo bih Russke filmove da gledam gde je to moguće skinuti:sta:

Evo imaš ovdj sve to:

Link

Samo traži stranicu po stranicu, imaš kolekcije starih ruskih, francuskih...svih mogućih filmova, sve kategorisano.
 
Nazad
Vrh