Prelazak na XenForo

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.363
Lokacija
Apatin
Poljoinfo forum je duži niz godina koristio vBulletin skriptu, ali kako su je prestali razvijati došlo je vreme za promenu. Prelazi se na skriptu XenForo, koja je najsličnija prethodnoj.

Kako je vreme za osnovno prebacivanje bilo kratko, forum se u rad pušta sa nekim manjim nedostatcima.

I sada dolazimo do poente, potrebne su nam povratne informacije, kako vam se čini, šta nedostaje, šta je višak i slično. Da bi se forum do kraja sredio da bude tip top trebaće možda i dva meseca, tako da moram da zatražim malo strpljenja.

Svaki dobronameran komentar ili kritika su dobro došli.
 
Kako da otvorim zadnji ne pročitan odgovor a da ne otvorim temu pa odatle da biram ?
 
Klikni na "xx minutes ago" onda ti otvara zadnji poslan odgovor
 
Ovako izgleda kada otvorim "šta je novo"


Ako hoću da vidim zadnji ne pročitan odgovor u Trimeri ,moram da otvorim temu i tek tada imam dugme Idi na novo.
 
Sorry meni je na engleskom , koliko ja znam xenforo nema tu mogućnost (barem je ja nisam vidio) jedino možeš otvoriti zadnje poslan odgovor klikom na "Pre 29 minuta"
 
Da ,tada idem u nazad dok ne dođem do nekog posta kojeg se setim da sam pročitao.Malo mi nije logično ali ako je tako ........
 
Ovako ide za izbor jezika



Što setiče koji su poslednji odgovori, to treba da pogledamo da li se može podesiti.
 
Da li postoji mogućnost da se vide primljene i poslate poruke ,odvojeno ?Danas sam poslao privatnu poruku jednom članu a ne mogu da je vidim pošto mi nije odgovorio.

 
Poruke sada možete sačuvati kao bookmarkse i kasnije im pristupiti. Mislim na poruke u temama, kad vidite nešto što bi valjalo zapamtiti, broj telefona majstora ili naziv nekog preparata.








Za sada neka osnovna uputstva će ići ovako u ovoj temi, a krajem nedelje pravim za svaku stavku preciznije uputstvo.
 
Samo pišite ovde šta primetite, bilo da je višak ili da nedostaje.
 
Nazad
Vrh