Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne mogu da saljem poruke,neznam sta je u pitanju.Stara verzija mi je bila mnogo jednostavnija.
 
Procitajte malo postove unazad,svaki drugi se javlja sa istim pitanjem.I svi DOBILI isti odgovor: NEMOZE VISE OD 100 PRIVATNIH PORUKA I OBAVESTENJA DA IMATE.
 
Dobro je sada funkcionise,kolega cukaneca mi je objasnio da i onaj kome saljem PP mora takodje imati prazno sanduce.
 
Pa za sve vazi isto,da je max 100 poruka.A kad saljes poruku nekom i njemu je puno sanduce,ti dobijas objasnjenje zasto nemozes da mu posaljes pp.
 
Vise mi se svidjala stara verzija......vracaj dedinu sliku, da ne bi s tobom probao vurunu....ha_ha_ha_haaaa
 
Izbrisao sam poruke ostavio sam 57 primljenih od njih 41 stoji kao nove poruke iako su stare,otvaram ih ponovo ali kovertic je i dalje zatvoren i stoje kao nove. U cemu je fora? Hvala
 
Menjana su neka podesavanja foruma pre par dana te se od tada forum ponasa kao da je ponovo 6.april dok se ne pootvaraju poruke i teme ispisane od tada.
 
meni samo jos nije jasno kad hocu da ostavim post ili da napisem privatnu poruku nekome ispod teksta koji napisem, nigde nema kao sto ovde pise ,, post quick reply'' nego nesto submint nemam pojma sta jos, i nemogu nikako da poslajem to sto napisem ! al da ste ga zakomplikovali sa ovim novim forumom -jeste.. pozdrav
 
Moras napisati i naslov. U rubrici za naslov, i onda da kliknes na: Post Quick Reply i onda ce ici.
 
jest kompliciranije nego sto mi je cinilo na pocetku ufff, kao da je nekakav engleski forum sa siframa koje se trebaju otkodirati.Jos samo da se treba nesto"raspakiravati"onda bi zaista bio krah.Nije da znas napamet sve nego opet (jovo na novo)brrr.Ako je to bilo namijerno da se server neopterecuje onda se trebalo naci nekakvo drugacije rijesenje jer ovo je ubistvo.Bar da je pred zimu a ne sad u najvecem jeku posla to uraditi.
 
Mozda je ovo modernija verzija ali se meni ipak vise svidjala ona stara verzija foruma,bila je i mnogo jednostavnija za koriscenje.Izgleda da mnogi dele moje misljenje a vidim i da se i broj aktivnih clanova dosta smanjio.
 
Broj aktivnih članova se smanjio iz razloga što ne čitaju i ne prate uputstva prilikom resetovanja lozinke.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh