Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U ovoj verziji foruma nema obaveštenje da ima novih odgovora na temu koji su se pojavili dok sam ja kucao poruku?
 
Ukoliko ima novih tema, toliko da ne staju na jednu stranu, samo na prvoj uz teme stoji ona mala zelena ikonica koja bi trebala da nas odmah vodi na prvi post od zadnje posete toj temi. (Uzgred, kod mene ovo nekad ok radi a nekad uopšte ne i preusmerava me na poslednji post.) Na ostalim stranicama nema te ikonice i onda je teško pronaći koji je prvi novi nepročitani post u tim temama.
 
ćao, meni ne stižu mailovi da mi je neko odgovorio na temi, ne stignu ni za nekoliko dana, uključeno mi je u podešavanjima po defaultu kad odgovorim na temi da mi stigne instant mail notification, a i te teme evo gledam, imam opciju unsubscribe, što znači da sam subscribovan pa ništa od mailova, nije mi stigao mail sa foruma odavno, kako je promenjen izgled stizale 2 dana i odjednom cap :)
 
Jel mozes da mi objasnis gde si to ukljucio?
Mislim da si ukljucio da ti stizu izvestaji za nove teme a ne nove poruke.
 
E ovaj je ladno stigao :D
Šta znam, već sam na par foruma sličnog dizajna, imaš u opcijama svojim defaultno ponašanje kad odgovoriš, meni je tu da mi odmah stigne mail i trebalo bi za svaki odgovor na temi da mi stiže po jedan mail, meni ne stiže ništa...
A onda na vrhu teme odem na thread tools i imam opciju UNsubscribe, što dodatno navodi da sam regularno subscribovan :)
 
Jel mozes da mi objasnis gde si to ukljucio?
Mislim da si ukljucio da ti stizu izvestaji za nove teme a ne nove poruke.

ćao, meni ne stižu mailovi da mi je neko odgovorio na temi, ne stignu ni za nekoliko dana, uključeno mi je u podešavanjima po defaultu kad odgovorim na temi da mi stigne instant mail notification, a i te teme evo gledam, imam opciju unsubscribe, što znači da sam subscribovan pa ništa od mailova, nije mi stigao mail sa foruma odavno, kako je promenjen izgled stizale 2 dana i odjednom cap :)

U ovoj verziji foruma nema obaveštenje da ima novih odgovora na temu koji su se pojavili dok sam ja kucao poruku?
na neke teme dobijam e mail kad se pojavi novi post (kako sam ukljucio neznam)
a koje hocu sada da obelezim ja neznam gde treba.
Postavljo sam pitanje u vezi toga u ovoj temi ali odgovora nema...
 
na neke teme dobijam e mail kad se pojavi novi post (kako sam ukljucio neznam)
a koje hocu sada da obelezim ja neznam gde treba.
Postavljo sam pitanje u vezi toga u ovoj temi ali odgovora nema...

Idi u Podešavanja, pa na opciji My Account izaberi Opšta podešavanja, pa u otvorenom prozoru na
Messaging & Notification

Default Thread Subscription Mode: Through my control panel only treba da stoji ovako, a tebi verovatno piše
Default Thread Subscription Mode: Trenutno, putem e-maila.

Proveri !!!
 
Ukoliko ima novih tema, toliko da ne staju na jednu stranu, samo na prvoj uz teme stoji ona mala zelena ikonica koja bi trebala da nas odmah vodi na prvi post od zadnje posete toj temi. (Uzgred, kod mene ovo nekad ok radi a nekad uopšte ne i preusmerava me na poslednji post.) Na ostalim stranicama nema te ikonice i onda je teško pronaći koji je prvi novi nepročitani post u tim temama.
Idi na pdesavanja ..a nena nove poruke .. tu ce da ti se jave teme u kojima si komentarisao .. Ako si je pregledao imaces zatvorenu kovertu ..ako je nesto novo ..otvorena koverta videces o cemu ti pricam .. ZNACI NA PODESAVANJE :ppozdrav:
 
Bas me je namucio ovaj prelazak, jedva sam se ponovo ukljucio na forum.Zelim da se zahvalim g. Vejin Nikoli koji mi je dosta pomogao.
 
E ovaj je ladno stigao :D
Šta znam, već sam na par foruma sličnog dizajna, imaš u opcijama svojim defaultno ponašanje kad odgovoriš, meni je tu da mi odmah stigne mail i trebalo bi za svaki odgovor na temi da mi stiže po jedan mail, meni ne stiže ništa...
A onda na vrhu teme odem na thread tools i imam opciju UNsubscribe, što dodatno navodi da sam regularno subscribovan :)

Samo da javim da mi sve radi, mailovi stižu...ništa nisam menjao :D
 
Имам проблем са слањем приватних порука неће да пошаље него јавља неку грешку.
 
:ppozdrav:
Имам проблем са слањем приватних порука неће да пошаље него јавља неку грешку.
Verovatno ti i/ili onaj kome saljes ima preko 100 poruka u sanducetu, nece da posalje ako ima preko 100, mora da se izbrisu nepotrebne poruke
 
Како сад то? Па и код мене има ихахај порука, значи ни ја не могу примати... јел то тренутно или трајно решење за ограничење порука?
 
Како сад то? Па и код мене има ихахај порука, значи ни ја не могу примати... јел то тренутно или трајно решење за ограничење порука?
Moras svoje postansko sanduce isprazniti,
pa ces tek tada moci da saljes poruke!
 
Kad uključim moj profil, i pogledam moje ranije poruke su zamenjene za neke tuđe,
ako pogledam u arhivu one su tu , dali to može da se popravi.
I da li može da se komplet prevede na srpski, pošto je ovako dosta nerazumljiv.
 
Prevodjenje foruma je u toku. Za poruke je vec dosta pisano al ajd opet- ogranicenje od 100 poruka je za sve i poslate i primljene zbirno plus vazi i za onoga kome saljete jer nece moci da primi vasu pp.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh