Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sarbanac

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Dec 2010
Poruka
1.632
A postavljanje slika sa mob? Ako može u profilu trebalo bi da može i u poruci.

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.323
E to to brate, ja probao da klikćem i na kovertu, ne bi mi palo na pamet tu da kliknem, to je to, hvala :ppozdrav:

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.867
Dodavanje atachmenta, samo opterecuje nas server, pa je za sad odobreno sam u delu za traktore i to je da se vidi kako će funkcionisati.

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.323
Svi znamo da par dana forum nije radio (database error pa onda nešto drugo), ali meni evo otad ne stižu email notifikacije o novim postovima u temama koje pratim. Iz kontrolnog panela sam selektovao sve, pa izabrao "odmah, preko emaila" čisto da probam, ali mi i dalje ne stižu emailovi.

p.s. ne rade ni linkovi gore na vrh strane, verovatno ni ne postoje stranice "voćnjak" i "proizvodi" pod voćarstvo, pa možda to neke nove članove bude zbunjivalo...neće se snaći da kliknu baš na reč "voćarstvo"

p.s.2 ako treba neke programerske pomoći vičite, za moderatorske i ostale nešto i nisam ja taj tip čoeka :)

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.323
Nije tajna, završio sam srednju elektrotehničku za telekomunikacije, zatim višu elektrotehničku za nove računarske tehnologije, pa fakultet za poslovnu informatiku, a u planu mi je i master.

Radim na nadzoru i održavanju interneta cele Srbije kod našeg najvećeg provajdera :) I ne samo interneta, ali tako mi najlakše da objasnim :D

Ako nekom znači, Cisco, Juniper i RedBack ruteri, zatim MSAN/DSLAM uređaji za ADSL, kao i razni serveri..

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.323
Jašta brate, samo ti pošalji privatnu poruku šta god te muči, vezano za kompjuter, programiranje, baze podataka, telekomunikacije, internet itd.. :D

drotos

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2011
Poruka
291
Pravio sam tabelarni prikaz vinskih sorti grozdja u ekselu hteo sam da to postavim u vinogradarstvo ali neide cak ni u album.Kako da to postavim ako mi neko moze pomoci::pomoc:;

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.323
Upravo tako, prebaci u sliku, ako ne umeš ili ne ide, stisni dugme print screen, pored num lock i screen lock, pa otvori paint, pa idi na edit paste i eto je slika, onda samo još file save as, ukucaš ime, izabereš JPG dole umesto BMP pa to okačiš kao sliku svaku

Jugi

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2013
Poruka
3.229
imam jedno pitanje: sta znaci zakljucana teme? ne mogu da udjem i ostavim komentar :) pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh