Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima ja sam Miki iz Sokoca R Srpska bavim se poljoprivredom sijem psenice jecma i poznati romaninski krompir
ali sve to u nekim manjim kolicinama
 
Zasto moj profil jos uvek nije aktiviran..?? Koliko sam shvatio aktivacija se vrsi nakon predstavljanja..sto sam ja ucinio pre bar 15ak dana..?
 
Почињем да се бавим овчарством,па су ми сви који се баве том облашћу од користи.Одавно посећујем сајт али нисам био корисник, иначе сам пољопривредник. Имам око 2о хектара земље углавном пашњаци.Поздрављам све форумаше и надам се да ћемо се добро дружити.Кад пролазите на Црногорско приморје можете ме и обићи...Поздрав...
 
Прилог познавању лика и дела Bibliotekara

Bibliotekar je najveća ленштина koju je Planeta videla.
Časni Internet Bibliotekar živi od prihoda koje sam ostvari (cca 800 eura), ostatak prihoda koje ova sramna kreatura ostvaruje iznosi:
- Očka i Majčica daju 200 eura;
- Suzana daje 1050 eura.

Eto, ZATO Bibliotekar može da jede govna i da ostane živ.
Amin

Malko pesme...
Posvećeno najvećoj lenštini na Balkanu: Internet Bibliotekaru

Deep Purple Lazy
http://www.youtube.com/watch?v=YPM6ni4bQzc
Deep Purple-Woman From Tokyo
http://www.youtube.com/watch?v=a7DI4W6iDUI&feature=related

p.s.
Internet Bibliotekar je rokendroler i najveћа ленштина koju je videla Planeta Zemlja.
BRE !!!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima

ja sam ACA iz Boleca pocinjem da se bavim malinama i pokusavam da udjem u svet povrtarstva
 
Zdravo svima zovem se Steva iz bele crkve sam i pocetnik sam u poljoprivredi pa mi zato svaka pomoc sa ovog foruma dobro dosla!!!
 
Pozdrav svima ja se zovem sinisa curcic iz brckog sam i bavim se ratarstvom, svinjarstvom i pomalo povrtarstvom. Nadam se dobroj saradnji u obliku razmjene informacija i iskustava sa ostalim clanovima.Forum je odlican
 
Pozdrav svima! Ja sam marko komatina iz Goinovca okolina Prokuplja bavim se malo stocarstvom malo ratarstvom i od skoro vocarstvom.Nadam se dobroj saradnji u obliku razmjene informacija i iskustava sa ostalim clanovima.Forum je odlican
 
Dobro veče svima. Ja sam Siniša iz Novog Sada i imam mali plac od 1600m2 na kojem hoću da uzgajam zdravu hranu - bez ikakvih hemikalija :)
 
Pozdrav svima,,
ja sam ERMIN imam 35g,dolazim iz okolice prijedora,,
pocinjem da se bavim ovcarstvom al 0 pojma imam od toga,,pa reko da pokupim sto vise informacija i da napravim sto manje gresaka kao pocetnik,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh