Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postovanje kolege stocari,zovem se Jugoslav i dolazim iz okoline Velikog Gradista i bavim se uzgojem ovaca.
 
Dobar dan ja se zovem Teodor Simic zivim u Donjoj Trnovi bavim se stocarstvom i ratarstvom.Registrovao sam se na ovaj sajt radi vise informacija oko poljoprivrednih masina i objekata tj.stala,sjenjara,supa itd.Pozdrav
 
Pozdrav poljoprivrednicima ! !

Zovem se Petar Jovanovic, iz Beograda sam, volim vocarstvo, stocarstvo i pcelarstvo !
 
Pozdarv svima,javljam se iz lepog nam srema,i imam veliku zelju da pocnem sa poljoprivredom...
 
Pozdrav svim članovima ovoga foruma,ja sam inače novi-stari Zvona HR član foruma.Nakon promjena na forumu nisam se mogao nikako logirat ponovo pa sam se morao ponovo registrirati.
 
Pozdrav svima ! Ja sam BOJAN NEDIC iz SUBOTICE. Imam 4 hektara zemlje pod kucom i sejem psenicu i kukuruz a od stoke imam dve krmace , sedam koza i zivinu. Znaci svastarim
 
Pozdrav za sve.Zovem se Mikica i imam 150 stabala sljive pozegace.Ovde sam da bih naucio nesto vise.
 
Марко из Бачке Паланке, хоби пољопривреда и воћарство. Поздрављам све на форуму.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh