Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam sve prisutne, zivim u Temerinu i poceo sam da se bavim vocarstvom. U jesen 2009 god sam zasadio 3000 kom jabuka na povrsini od jednog hektara. Zanima me sve u vezi vocarstva a pre svega u vezi proizvodnje jabuke...I ozbiljno sam se posvetio tome, i imam nameru da se bavim time u buducnosti.
 
Intenzivno se bavim pčelarstvom 26 godina. Iz Leskovca sam pčelarim sa DB10 košnicama. Na ovom forumu sam da bih razmenio iskustva sa kolegama pčelarima kao i da bismo pomogli mlađim kolegama (mislim po pčelarskom stažu) kao i početnicima. Pozdrav.
 
brzic stevan iz panceva bavim se iskljucivo poljoprivredom, ekstra je sajt.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Zivim u Sjenici,u poljoprivredi sam od kad znam za sebe,uza specijalnost livadske trave,zaljubljenik u Sjenicku ovcu i imam stado od dve ovce i ovna,cekam prinove.Vazno je da se napreduje.
 
Iz Banjaluke sam, uglavnom gradsko djete ali odrastao na selu i imam ljubav prema njemu. Zbog bolesti nabavio sam kozu i uglavnom kupim informacije vezano za tu oblast. Prosle godine sam ostavio potomak od prve koze pa sad imam problem sa mladom kozom. Ako ne nadjem adekvatan odgovor obraticu se za pomoc.
 
Zdravo svima,ja sam Mihajlo...Ucenik sam gimnazijee...I zelja mi je da upisemm poljoprivredni fakultet u Novom Sadu ili u Nisu,ako se otvori :))

---------- Poruka napisana u 15:10 ---------- Prethodna poruka je at 15:01 ----------

 
Postovani, zovem se Ivan, iz Valjeva sam.
Imam nameru da iz hobija podignem mali vocnjak (sljiva, dunja) i smatram da je ovo odlicno mesto da se nesto nauci.
Veliki pozdrav!
 
Pozdrav svima ime mi je Milan, zivim u okolini opstine Bela crkva (kod vrsca) bavim se poljoprivredom i obradujem oko 65ha.... ukratko o meni za vise informacija kontaktirajte me u pp.
 
Pozdrav za sve clanove foruma. Po nadimku mozete naslutiti kako mi je ime. Zivim u Opstini Zrenjanin. Apsolvent sam na poljoprivrednom fakultetu u Zemunu, odsek agroekonomija. Obradjujem nesto vise od 30 jutara. Poljoprivreda mojoj porodici nije osnovni izvor prihoda, vec ne dozvoljavamo da se ugasi dedino imanje, cak tezimo i povecanju povrsina. Radimo iskljucivo samo zemlju u svom vlasnistvu. Samo se bavimo ratarstvom i to tropoljni plodored, psenica, kukuruz i suncokret. Vec dugo vremena posecujem ovaj forum, ali tek sada sam odlucio da se aktivnije ukljucim u njegov rad. Toliko za sada od mene. ;)

@ljusha

Bolje Vas nasao. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh