Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ćao! Ja sam Bojan iz Kraljeva, ili ti početnik u poljoprivredi. Pozdrav i nadam se boljem sutra svima kojima je poljoprivreda jedini izvor prihoda i onima koji se nadaju da će to biti dodatni izvor prihoda (kao meni).
 
Pozdrav svima zovem se Milan zaposlen kao profesionalni vatrogasac usput se i malo bavim poljoprivredom,obradjujem oko 100kj zemlje.Pozdrav svima na forumu.
 
Pozdrav svima, vec dve godine radni dan mi zavrsava s poljoinfo forumom.Ja sam Baleski Iz Makedonije,(pored Grcke granice) bavim se vocarstvom, imam oko 5000 stabala badema, 2000 stabala sljive, 2 Ha japanske jabuke(kaki) i nesto sitnije tresnja,jabuka, nar ,i sve to po principima organske poljoprivrede. S organskom poljoprivredom sam poceo 2003 g. Zahvaljujuci poljoinfo forumom, upoznao sam toliko divnih ljudi,toliko toga sam naucio....hvala Vam.
 
Zdravo. Ja sam ivan iz Porodina opstina Pozarevac. Moja porodica bavi se povrtarstvom vec 40 god. a ja sam trenutno glavni zaduzeni za mehanizaciju, pa sam tim povodom prvi put i video ovaj forum i jako mi se svidja... Pozdrav svima na forumu...
 
Pozdrav svima na forumu, zovem se Jovica iz Novig Knezevca i bavim se ratarstvo uglavnom proizvodnjom duvana i pasulja.
 
Здраво , ја сам Марко , из Г.Милановца .
Имам ИМТ 533 , па тражим решења и предлоге других како да унапредим , како механизацију , тако и производњу .
Поздрав свима , на овом форуму и дивном сајту .
 
e ja po drugi put se jedva ukljuci na forum molim urednike da na ovaku promenu nas pripreme ! neznamo svi da baratamo sa racunarom
 
:kisa:pozdrav ! ja sam kobrehel ervin iz sente,bavim se ratarstvom.Prinudni hobi mi je popravka polj.mehanizacije!Jako sam zadovolja sa radom foruma,u buducem trudicu se i ja da podelim korisne informacije sa vama !
 
Evo i ja da se opet prijavim da ne zaboravim da se predstavim ja sam saša i bavim se ovčarstvom što je i glavni razlog mog pračenja foruma eto tolko za sad
 
Ja sam Stevan iz Valjeva buduci malinar, samo mi nije jasno koliko puta se ovde treba predstavljati?
 
evo me....zovem se milos imam 20 godina iz sela asanje sam .....obradjujem oko 70kj zemlje.....bavim se ratarsvom,stcarstvom mehanikom....svastarim polako .........predstavljao sam se i pre,ali pravila su takva moraju se postovati.........
 
Ma ne.Stari mogu da napišu u svom profilu nešto o sebi kao i ranije što je bilo a novi ne mogu da pišu sve dok se ne predstave ovde.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh