Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Film se zove 8 ofanziva hiljadu puta sam ga gledao!!
A vrh citat " Jeb-li vas konji vrani, mars svi nazad za bosnu, majku vam jeb-m svima!!!
Inace sam slusao price od mog dede koji je dosao u VOJVODINU sa 18g
film je ziva istina!!!
Bilo je lupanja kaljevih peci, plocica plafona,kupatila lozenja namestaja spavanja u stali, duvanja u sijalicu!!
Naj bolja prica je kad su u bosni neki zavezali koze za voz!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

A kozu za kabal od struje,što ide vazdušno do nusprostorije?
 
Imao sam srecu da ekipa mog dede je znala ko je u selu sta radio pa su mi sve anegdote pricali, us casicu razgovora to je haos!!!!
Neki su I kozu za voz vezali da kaska do odredista
Kaze seli u voz u JAJCU voz prvi put stao u PETROVARADINU a od M___ic-a koze samo ROGOVI OSTALI!!!!!!!
A kad pobrkaju kuce I ulice,a joj sta Sam sve cuo!!!!
Nasli flasirano pivo u bunaru kad su ga cistili, kaze: SHVABO OTROV OSTAVIO!!!!
Delio se namestaj I odeca kolonistima, kreveti cebad itd, dedin burazer doneo kuci KLAVIR!! umetnicka dusa!!
Kasnije ga odneli CRVENI!!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zanimacija ovih dana....

IMG_20180215_144202.jpg


IMG_20180215_144233.jpg


IMG_20180215_144335.jpg


IMG_20180223_150454.jpg
 
A ovako je leglo na maxxumu ...

IMG_20180307_095339.jpg


IMG_20180307_095329.jpg


IMG_20180307_095320.jpg
Mindjusar sta ce ti poteznica napred?
Kolega MISABN89 kaze da je estetski nepodnosljivo da imas poteznicu na prednjem tegu, mozda njegov traktor nemoze da se zaglavi? A prikolicu kaze nateruje vezanih ociju u rikverc


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma glupost su ti tegovi, ja bih mu napred nakacio onog malisana sto viri iza ograde na zadnjoj slici, nek se jedi selo kad prodjes. :osmeh:
 
Колика је подизна моћ те скаламерије?

И ја се нешто нећкам дал да правим на мог бетонски тег или да оставим овако како је. Мислим да би му легао један тег од једно 700кг при тањирању, а и при орању, јер онај мој плугић баш фино љуља кејсоњу када се возикам од њиве до њиве. Кратак максум превише...Само се бојим оћел та тежина направити неку штету на предњој вучи ако је притиснем са тих 700кг на неких 85цм од предње осовине!?
 
Nazad
Vrh