Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

Апсолутно нетачно уредниче.У некој од тема сад прочитао да је један од уредника рекао да добијате неки новац,да је то нешто као џепарац и шта већ,у то не улазим.Ако информација није тачна ја се извињавам али тако је написано било.
Свим члановима свака част.
Политиком дуплих аршина имате шансу да неке и отерате на други форум.
За крај мојег пискарања са ВАМА у овој теми да додам да ја нисам особа која има било каквог страха од неистомишљеника било ког профила.
 
Poslednja izmena od urednika:
Prijatelju to za moderatorsku platu, sekretaricu i plaćeni godišnji odmor je zajebanciija na svakom forumu. Rad je uvijek na dobrovoljnoj osnovi i uvijek ima neko ko će to da radi kako bi razvio zajednicu bez ikakvih novčanih prihoda. Novac od reklama se troši na hosting i održavanje sajta, a ostalo što pominjemo je uvijek neka interna šala.
 
@Vojkanvrelo

Za politiku duplih arsina si potpuno u pravu. Ti si za 4 obrisana i jedan uredjeni post sa konotacijom politike dobio jedan kazneni isto kao i drugi kojima je obrisan jedan post sa istom tematikom i evo sada cu to ispraviti i adekvatno te kazniti da ne bude duplih arsina.
 
Poslednja izmena:
Tema je otkljucana kada i tema "zabava....." posle dana zalosti. Samo sto je otisla nize na "rang" listi pa je niste videli. Trebalo je samo malo potraziti na prvoj strani Caffe-a
 
Vidim i ja sada da je izgleda vidimo sami mi iz urednistva i problem ce biti najskorije resen,.
 
Pametni ljudi pocinju recenicu velikim slovom.:osmeh:

Ovo je već uvreda,pametan čovjek radi jednog malog ili velikog slova to neće nikom napisati.Mi smo seljaci a ne daktilografi i ako nam se omakne da nekada ne ukucamo caps lock nije za smrtnu kaznu.Ko vas gos. moderatore upozorava na ove uvrede.Meni da reknete da sam budala poslo bi vas u tri lijepe.
 
Poslednja izmena od urednika:
@prnjavor

Ja nikoga nisam nazvao budalom za svo ovo vreme koje sam na forumu niti cu. Clanovi na koje se odnosi moj post stalno (90%) u temi koju ja uredjujem pocinju post malim slovom, pa moje ispravljanje njihovih postova vec prelazi u zezanciju sto sam ja i potvrdio smajlijem na kraju recenice. U pravilima foruma lepo pise da se treba postovati pravopis koliko je to moguce i niko ovde ne cepidlaci na sprovodjenju pravopisa niti sam ja kompetentan za to, ali pocinjanje posta velikim slovom je stvarno pozeljno i to trazim u temama koje ja uredjujem.
Sto se tice tvoga bezobraznoga obracanja meni (teranje u tri lepe) necu puno komentarisati, neka sami clanovi i gosti foruma donesu licni zakljucak.

Pravila foruma:

Svaki clan svojom registracijom prihvata pravila foruma

2. Postavljanje tema i odgovaranje

Pre otvaranja nove teme obavezno koristite pretragu jer postoji velika šansa da takva tema već postoji

Ako mislite da se treba otvoriti neka nova rubrika ili podforum, obratite se administratoru. Zabranjeno je citirati post koji ima puno slika u koliko je neophodno citirati uradite tako sto obrisete ostale slike a ostavite samo onu sliku koja je glavna

Zabranjeno je na nečiji post odgovarati samo smajlima bez konkretnog teksta

Zabranjena je prekomerna upotreba smajlija u porukama.

Ukoliko citirate tekst sa drugog sajta ili novina navedite izvor teksta kao i autora

Zabranjeno odgovaranje velikim slovima

Jasan naziv teme

Nemojte pisati samo u jednoj temi, razmislite pre nego napišete poruku tako da sve napišete u njoj, a odgovarajte ako vas neko u narednih par poruka nešto pita

Zabranjeno korišćenje psovki

Poštovanje pravopisa

Napominjem da su postovi clanova "prnjavor"i "Philby" preneti iz teme: http://poljoinfo.com/showthread.php?1704-Plaćate-li-porez-na-oružje/page4 i ako clan "prnjavor" bude i kaznjen zbog svoga nedolicnog pisanje (obecano da nece biti sankcionisanja zbog pisanja u ovoj temi) nece biti zbog pisanja u ovoj temi, nego zbog pisanja u temi iz koje je i prenet njegov post u ovu temu.
 
Poslednja izmena:
Tačno je da niste rekli da je budala ali ste napisali,citiram"pametan čovjek počinje rečenicu velikom slovom" što kolega nije učinio.Iz napisanog se jesno čita zaključak da kolega ako nije pametan znači budala.
 
Poslednja izmena od urednika:
Tačno je da niste rekli da je budala ali ste napisali,citiram"pametan čovjek počinje rečenicu velikom slovom" što kolega nije učinio.Iz napisanog se jesno čita zaključak da kolega ako nije pametan znači budala

Tvoje zakljucke zadrzi za sebe, a za ovakvo ophodjenje prema uredniku bices primerno kaznjen.
 
Postovano urednistvo,
Posto vidim da mi je ponovo obrisan post,otvoreno vas pitam cemu cenzura?
Jeste bio satirican,ali istinit,nikakve uvrede i slicno.
Dali je obrisan zbog crnih slova ili crne istine,koja je na zalost totalno tragicna za ostatak Srbije (sem Beograda)'
Pisaso sam o izgradni nekakvog "vodenog grada" sa kojim se politicka elita svakodnevno hvalise.
Pa nek se pohvale kako su izgradili nesto u Crnoj Travi,Bosilegradu,Tegovistu,Ljuboviji,Malom zvorniku,Plandistu,Secnju,Zitistu,i da ne nabrajam jer bi spisak sirotinjskih opstina bio predugacak.
Pitao sam dali je bolje da Beograd bude u celoj Srbiji ili cela Srbija u Beogradu?
Suluda visedeceniska politika koja se i sada nastavlja,dovela je,i glavni je krivac ovakve demografske slike.
Cemu prikrivanje istine,cemu sluzbovanje u crnoj magli koja se navukla iznad ostatka Srbije
Dali zaista treba ostatak da izumre da bi Beograd bio srecan grad,????
Dali je vredno ista vise i pisati na ovu temu???
Ocekujem da cete i ovo obrisati,
 
Nazad
Vrh