Predlog za novi skupljac / prevtrac sena

Ma to mi treba za jednog drugara kod mene u kraju. Rekao sam mu ja da imas. Ali on nece polovne....
 
Dobre su , nista im ne fali , samo mora da se lepo uporede , da ne budu jedne duze od drugih i to je to. Pozdrav i za tebe i za tvog prijatelja.
 
Ne bih se bas slozio stime da samo balerina,mislim imam i nju nyemer tandem zahvat negdje oko 3,5m ne kazem da nevalja daleko od toga ali ni trakasti nije za podcijenit radi i on poso odlicno,sa balerinom nije bas lijepo radit rasturanje-rastresanje dok trakasti to uradi mnogo bolje,ali ni jedno ni drugo se ne moze porediti sa paukom,.po meni ako vec kupujes prikljucak a nemas ni balerinu a ni pauk puno bolji izbor je trakasti prevrtac jer time dobijas dva prikljucka u jednom,.

Балерина није намењена растурању откоса. За растурање постоји стршљен.
 
Gde nabaviti one valjcice ili caure ne znam ni ja sta je to, na kraju stapa stoji za balerinu Fella, juce uzeo grabulje i to je bas potrošeno pa stapovi imaju lufta.. Verovatno neko zna na sta mislim..

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo da bude jasnije, ovo mi treba, ako neko zna gde ima da se uzme nek javi, ili da se pravi od necega..
1432d43dc12e345e8c915df1a88ff972.jpg


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Da se i ja ukljucim na ovu temu. Planiram kupovinu nove balerine jer je predhodna odradila svoje, zahvata 3.2m da bi ferdza radio sa njom. E sad sta uzeti a da to radi i kad izadje iz garancije koja je uglavnom 2 god.?Inace imam oko 15 hektara lucerke i oko 9kj livackog sena... Izbegao bih polovne jer su im cene priblizne kao i nove. Da li mozda neko ima iskustva sa ovim Boljevackim balerinama?Svaki predlog dobro dosao

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh