Prebacivanje kukuruza u zrnu pomoću elevatora

vlauca

Član
Učlanjen(a)
6 Okt 2009
Poruka
63

- - - - - - - - - -

STA MISLITE O OVOME.DALI JE OVO KVARLJIVA ROBA ,DALI JE KOMPRESOR MOZE DA SE LAKO KVARI,KAKO SU ZA ODZAVANJE,IMA LI NEKO ISKISTVO SA NJIMA??

Poslednja izmena:

grabik

Član
Učlanjen(a)
5 Avg 2015
Poruka
1.969
Gde ces to , root pumpa ima veliki kapacitet a ide do max 1bar, to je za aeraciju silosa , septickih govnara da sto pre fermentiraju , mislim da je previse skupo za transport zrna. A pitanje i u kakvom je stanju root pumpa, neznad domaci naziv za tu pumpu.

vlauca

Član
Učlanjen(a)
6 Okt 2009
Poruka
63
Ovo je namenjeno i za transport zrnaste robe prvenstveno,neznam ko moze da ga servisiira cini mi se Pobeda nije jos prestala sa radom?'Ima li neko iskustva vise sa ovim `?

zektor

Član
Učlanjen(a)
2 Jul 2013
Poruka
938
Imam ja takav isti samo tri cilindra dajc! Nije lose samo dize mnogo prasinu. Pitaj sta te zanima.

vlauca

Član
Učlanjen(a)
6 Okt 2009
Poruka
63
Zajebavate a?
Pa zanima me kakvu pumpu ima i dali je podlozna kvarenju.dal je punpa kao kod cisterne sistem i dal to neko servisira jos?
Pa me zanima jel imate vi gore koji usporava masu i smanjuje prasinu? Eto ova pitanja za pocetak? Hvala unapred

- - - - - - - - - -

A posebno me zanima manometri......

- - - - - - - - - -

Zektor.koliko moze vuci iz daljine i gurati na tavan,koliko mu vreme treba da izduva Zmajevku`?

Poslednja izmena:

zektor

Član
Učlanjen(a)
2 Jul 2013
Poruka
938
Izvini nisam pratio temu. Nisam zadovoljan prvo prasinom, drugo bukom, trece tezinom creva za usis koje moras drzati u rukama, cetvrto potrosnja goriva na spram cene struje, peto moras da cistis taloznik prasine na svaki vagon kukuruza........ a turbina ne bi trebalo da se kvari bar ja nisam imao problema jer mislim da je tu jednostano resenje bez mnogo mogucnosti kvarenja. Prodao sam moj pre par meseci.

diesel d-60

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
1.944
Daj da vidimo kolko sam do sad skonto nekih 2800o/min treba dakle ako traktor ima 540 treba 5 prema 1 da se to ostvari.

Vrh