Pravljenje kombajnskih kabina.

To kad se radi usluzno jer pice i tako niko ne donosi pa cu ja da kerpam...:haha:
 
Dok se ja dokopa računara prođoše dve strane, hvala na brojevoma za staklo, čim stigne clasić kući počećemo sa pravljenjem kabine zato se i raspitujem za stakla.
 
Evo dokle se stiglo sa kabinom.. Sporo ide imam mnogo obaveza pa jedva odvajam malo vremena da poradim na njoj...:udri:

















Sta mislite kako izgleda?? Jer ce da lici na nesto???
 
Ma idi jos malo pa cu sa njim na neku izlozbu da idem..:haha::haha: Jos da ubacim pojacalo neko za muziku i DVD...:haha:

- - - - - - - - - -

Da li da stavljam nesto pored menjaca rucica i ostalog??? :sta: Ima li toga na 142 (nisam nikad zagledao)...???
 
Jel ti hoces snjim da ides na igranku ili da kosis.

Hehehehe :haha::haha: ta ti je dobra,pa svuda po malo,jednom sam svratio u kafic sa kombajn vrsio sam usluzno jednom do kasno u petak i kad smo se vradjali musterija je insistirala da svratimo u kafic na :ppozdrav: nisam imao kud parkirao sam se tu ispred kafica...:haha:

- - - - - - - - - -

Sve lepo urađeno još sedište da se promeni

Mozda cu da zvucim smesno ali to sediste mi je bas super,gledam druge kako izlaze znojavi svi po zadnjici od tih tapaciranih sedista i ledja sva znojava i posle odose ladja kad izadjes napolje... A ovako nikad se nisam oznojio a i kombajn se ne trese...:osmeh:
 
Da,da,sada sam video lepo je odradio covek,samo me interejuse sta mislite jel bolje staviti eko kozu ili ovakav tapacir,mislim da se ovaj tapacir nakupi prasine pa bude haos.???ili gresim?:sta:
 
Kod mene jedan covek u selu ima Z-143 i Deutz Fara, njegova supruga svako jutro usisivacem usisa kabine u oba kombajna.

Kod mene moj klinac metlicom pomete kabinu a supruga sredi stakla i retrovizore.
 
Da,da,sada sam video lepo je odradio covek,samo me interejuse sta mislite jel bolje staviti eko kozu ili ovakav tapacir,mislim da se ovaj tapacir nakupi prasine pa bude haos.???ili gresim?:sta:
 
@cira 92,ekstra si odradio kabinu ako ovako izgleda dobro na pola zavrsenog posla mogu samo da zamislim kakva ce tek biti kad bude gotova,sve cestitke s moje strane,najvise mi se svidja sto radis dosta pedantno:bravo:::svaka cast::
 
Hvala puno svima... Ja mislim da nece biti problema sa prasinom<a ako je bude tu je usisivac da to sredi.. Ja namerno nisam hteo da stavim eko kozu,isao sam po uzoru na orginal kabinu na 539 isti je materijala samo crne boje kod njega,i nema problema sa prasinom.. Pa ja volim da se to bude kvalitetno,jako i pedantno... Nazalost danas nisam nista radio jer mi je ruka u zavoju (jedva kucam sa jednom pa izvinite ako bude bilo gresaka) sredio sam ruku dobro... :udri:
 
Hvala puno svima... Ja mislim da nece biti problema sa prasinom<a ako je bude tu je usisivac da to sredi.. Ja namerno nisam hteo da stavim eko kozu,isao sam po uzoru na orginal kabinu na 539 isti je materijala samo crne boje kod njega,i nema problema sa prasinom.. Pa ja volim da se to bude kvalitetno,jako i pedantno... Nazalost danas nisam nista radio jer mi je ruka u zavoju (jedva kucam sa jednom pa izvinite ako bude bilo gresaka) sredio sam ruku dobro... :udri:

Cuk je veoma cudnovata stvar:osmeh:
 
Ma nije cuk kriv nego busilica... Drzao sam je jednom rukom i busio rupe za rotaciju a sa drugom rukom sam se pridrzavao da ne padnem,i busilica zapne i uvije mi ruku dosta dobro i sad nemogu da je makne... :sjasi:
 
Nazad
Vrh