Prašenje krmača

Jedna mi pobacila 109 ti dan 13 mrtvih.Ostalih 6 oprasilo ukupno 89.prasica.od toga prošlo nedelju dana i ostalo 76 komada koji su sada dobro i lepo napreduju.Prvi put mi se desilo da mi jedna krmača oprasi 20 živih prasica ::svaka cast::
 
nek su korisni i dobro ::novac:: kad stignu za prodaju...
A za ovo sta reci nego sranja se desavaju,,,bice bolje :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Sad mi se prasi jedna nazimica trenutno ima 1 živo i 7 mrtvih! :udri: :udri: Dođe mi da poludim od muke!!! Sutra treba da mi se prasi još jedna, valjda će sa njom biti sve kako treba.
 
Konačan skor 9 mrtvih i 1 živo! Prosto sam oduševljen! U tri lepe sve! Najbolje ništa ne raditi i onda čovek nema za šta da se sekira!
 
uh ,,samo uzdisem .. ::lose:: samo da covek poludi...meni sinoc prasici lepo izgledaju a a ona im ne da da sisaju . malo sam se zabrinuo .. za svaki slucaj dao joj 8 cm3 antibiotika a njima vec dajem mlecni pa neka lizu bar granule .. nadam se da ce da bude sve u redu ..ne moze se bez sekiracije ..uuuuhhhhh ::lose::
 
crni gruja je napisao(la):
uh ,,samo uzdisem .. ::lose:: samo da covek poludi...meni sinoc prasici lepo izgledaju a a ona im ne da da sisaju . malo sam se zabrinuo .. za svaki slucaj dao joj 8 cm3 antibiotika a njima vec dajem mlecni pa neka lizu bar granule .. nadam se da ce da bude sve u redu ..ne moze se bez sekiracije ..uuuuhhhhh ::lose::
Da nema upalu vimena?
 
BANE IVANOV je napisao(la):
Jedna mi pobacila 109 ti dan 13 mrtvih.Ostalih 6 oprasilo ukupno 89.prasica.od toga prošlo nedelju dana i ostalo 76 komada koji su sada dobro i lepo napreduju.Prvi put mi se desilo da mi jedna krmača oprasi 20 živih prasica ::svaka cast::
druze sta mislis sto je pobacila?ja sam imao isti problem pre neki dan,poz
Post je spojen: [time]понедељак, 31. јануар 2011. 03:25:11 CST[/time]
_________________________________________________
draganpopo je napisao(la):
pozdrav svima posle duze vremena i ja da se javim sa novim prinovama pre 2 dana se oprasila jedna 12 komada zivih i jedno mrtvo
ade1pz.jpg
, petak ujutro jos jedna 12 zivih
2mwc952.jpg
2q0kj8z.jpg
juce oko podne jos jedna 16 zivih
if0mmf.jpg
i sinoc jos jedna 13 zivih i 2 mrtvih
2whkmt4.jpg
danas i sutra ocekujem jos 3 krmace da se oprase . pozzzzz :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
masala...nek je bericetno
Post je spojen: [time]понедељак, 31. јануар 2011. 10:26:36 CST[/time]
_________________________________________________
crni gruja je napisao(la):
oprasila 15 kom 1 mrtvo prezadovoljan indenticni i zadojila ih...... :D :cao: ::namigivanje::
Post je spojen: [time]субота, 22. јануар 2011. 22:41:16 CST[/time]
_________________________________________________
2sb8rd3.jpg
masala,prasici jednaki dobar nerast...poz

Nema potrebe za citiranjem kompletnih slika jer smo ih jednom već videli. Time samo opterećujete i onako teško učitavanje članovima sa sporijim internetom. Z.K. :cao:
 
@mmmm
neka su ti korisni i neka ih bude sto vise :ppozdrav: :D

Post je spojen: [time]1296493961[/time]
_________________________________________________
crni gruja je napisao(la):
uh ,,samo uzdisem .. ::lose:: samo da covek poludi...meni sinoc prasici lepo izgledaju a a ona im ne da da sisaju . malo sam se zabrinuo .. za svaki slucaj dao joj 8 cm3 antibiotika a njima vec dajem mlecni pa neka lizu bar granule .. nadam se da ce da bude sve u redu ..ne moze se bez sekiracije ..uuuuhhhhh ::lose::
evo primetila supruga na cameri da im krmaca celi dan ne da da sisaju .. sisaju samo dok stoji ..ali po meni to je malo .. mada sam ih sada pogledao zivahni i nisu nista kalirali jedu i ona granule zamena za mleko .. sta joj se desava nemam pojma .. vime joj nije upaljeno ponovicu joj antibiotik .. ali se pitam sta joj je :sta:
 
Nazad
Vrh