Postavljanje slika na forum

Јесте, само што Image Shack.us има онај свој глупи потпис који се увек налази испод слике и 80% њих га не избришу него оставе тако. Ето ти чист пример испод твоје прве слике, у поруци изнад.
Nele u pravu si,ali na dodaj.rs se često dosta dugo čeka.
 
Питање је на шта се чека?

Ако мислиш на време које је потребно да се слика пошаље на сервер и да ти избаци страницу са кодом, то зависи од тебе. Тачније, од величине твоје слике и количине слика које шаљеш на сервер.
Ја обично смањим слику прво на компу па је онда шаљем, јер не волим да чекам толико (без обзира који је сервер у питању).
Замисли да шаљеш 5 слика, величине cca 4-5 Mb. Мислиш да би ишло брзо на Image Shack.us? То зависи од твог провајдера и пакета интернета који користиш. ::namigivanje::

---------- Poruka napisana u 15:53 ---------- Prethodna poruka je at 13:26 ----------

Ево и видео упутства за додавање слика на форум. Постављам га јер је ипак некоме поред слика које су овде постављене као упутство опет мало нејасно како окачити слику на форум. Мислим да после овог не би требало да буде дилеме.

 
Да додам још нешто, верујем да ће то колегама који су мало слабији са компјутером користити. Свака слика коју желимо да прикажемо на форуму је уоквирена таговима. Мора имати почетни(
B]) и завршни([B]
) таг. Између ова два тага се налази линк који води до слике. Значи сви ви који поставите неку гомилу тектса, а слика вам се не види проверите да ли на почетку и на крају текста имате ове тагове. Врло често се дешава да фали заградица и због тога се слика не приказује.

На овај пост ме постакло што сам видео у неким порукама на овој теми доста грешака и неправилног постављања слика.

Да још једном истакнемо закључак:
= видљива слика на форуму.
 
Nemogu naci gde je tema za probleme na stranici sajta,pa cu ovde postaviti pitanje.
Smanjila su mi se slaova i naslovi,kao i ceo sajt poljoifa,kako to da vratim na staro stanje i da li je do mene problem?
 
nemogu naci gde je tema za probleme na stranici sajta,pa cu ovde postaviti pitanje.
Smanjila su mi se slaova i naslovi,kao i ceo sajt poljoifa,kako to da vratim na staro stanje i da li je do mene problem?
Да, до тебе је проблем.

држи притиснуто дугме "ctrl" на тастатури и окрени точкић миша на горе. само немој да претераш да ти не буде сајт пуно увећан.
 


---------- Poruka napisana u 16:58 ---------- Prethodna poruka je at 16:55 ----------

Ipak radi dodaj.rs

 
ne kao link, nego dve ikonice pored, piše Insert image kad se pređe kursorom preko nje.
 
Nazad
Vrh