Postavljanje slika na forum

falim te bože!a Maestro tebi najviše,moraću da te častim zbog strpljenja što si korak po korak napisao kako se postavlja slika
 
352e60168471464
a>


---------- Poruka napisana u 12:57 ---------- Prethodna poruka je at 12:55 ----------



Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana u 13:07 ---------- Prethodna poruka je at 12:57 ----------



Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana u 13:08 ---------- Prethodna poruka je at 13:07 ----------



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana u 13:10 ---------- Prethodna poruka je at 13:08 ----------



---------- Poruka napisana u 13:13 ---------- Prethodna poruka je at 13:10 ----------



 
Poslednja izmena:
@ivex86
Nisi glup, već je malo komplikovano, ali m,ože da se sredi?!

Idi gore na padajućem meniju na Profil, pa kada se otvori nova strana sa tvojimprofilom, skroluj (idi na dole) do kraja i na polju "Izmeni profil", klikni na opciju "Informacije profila na forumu", dobićeš novu stranu, gde izabereš (čekiraš) "Dostaviću svoju sliku":, pa Browse i na tvom kompu nadješ fotku koju hoćeš da postaviš kao Avatar (nemoj da bude mnogo velika, mislim MB) napraviš link do te fotke, a odmah ispod toga, ako hoćeš ispiši "Lični tekst:" možeš da upišeš neku pametnu rečenicu, tvoju ili nekog pametnog ko je to pre mnogo godina rekao (ne može da bude mnogo dugačka). Na kraju dole imaš i "Potpis: " , to je ono što uvek izlazi ispod tvog post-a,t u isto napiši neku pametnu stvar.

Nadam se da su upustva OK, i da ćeš se snaći!

:ppozdrav:

sve sam ovo procito 20 puta koliko razumem udjem u podešavanja mog profila i tu su sledece opcije: uredi profil, uredi sliku profila, uredi avatre, uredi potpis. tu sam probo nema šanse ni na cemu od ovog,ja sliku postavim smanjim nepo puno kb,mb, i postavim tu je ima kad kliknem dole ispod sačuvaj promene izbaci invalid file ina sliku,ina avatar i NA POTPIS .KAD DANAS POTPIS SE POJAVI:sta:
nerazumem gde ovo naci sto je maestro naveo na polju "Izmeni profil", klikni na opciju "Informacije profila na forumu", dobićeš novu stranu, gde izabereš (čekiraš) "Dostaviću svoju sliku" . ja tu opciju "Informacije profila na forumu" nemogu da nadjem. slike ubaciti na foru sam skonto iz prve, al namestiti sliku ispod imena nece il nesto blokira il sam lud. pomagajte ljudi ako ima neka slika postavljanja, ovako nece:off_topic:.
 
sve sam ovo procito 20 puta koliko razumem udjem u podešavanja mog profila i tu su sledece opcije: uredi profil, uredi sliku profila, uredi avatre, uredi potpis. tu sam probo nema šanse ni na cemu od ovog,ja sliku postavim smanjim nepo puno kb,mb, i postavim tu je ima kad kliknem dole ispod sačuvaj promene izbaci invalid file ina sliku,ina avatar i NA POTPIS .KAD DANAS POTPIS SE POJAVI:sta:
nerazumem gde ovo naci sto je maestro naveo na polju "Izmeni profil", klikni na opciju "Informacije profila na forumu", dobićeš novu stranu, gde izabereš (čekiraš) "Dostaviću svoju sliku" . ja tu opciju "Informacije profila na forumu" nemogu da nadjem. slike ubaciti na foru sam skonto iz prve, al namestiti sliku ispod imena nece il nesto blokira il sam lud. pomagajte ljudi ako ima neka slika postavljanja, ovako nece:off_topic:.
vidi ovako,prvo ides na Dodaj.rs i tamo moras da se registrujes.Kad se registrujes ides na opciju(na Dodaj.rs) "Sacuvaj slike" i odaberes sliku,kad se slika sacuva izbaci ti vise linkova(kodova) od te slike.Kopiras(copy) link(kod) nad kojim ti pise "Kod za forum"...i onda dodjes na temu i i nadjes gore iznad komentara koji ti hoces da napises opciju "Image" i pojavi ti se prozorcic i kopiras(paste) link (kod) ...i posle jos dodas komentar na tu sliku ako zelis...
 
aca s, to se odnosi na staru verziju foruma, sad podešavaš ovako:

Uredi Avatare pa biraš opciju, u prvoj kopiraš adresu avatara/slike sa neta i paste u naznačeno polje, u drugoj klik na Choose i odabereš sliku sa kompa ali pročitaj napomenu - maksimalna veličina za sliku je 120 sa 120 piksela ili 62.5 KB (sta god je manje).


kockasalascenej
, najbolje je birati kod za forum sa pregledom.
 
e ljudi uspeh hvala na pomoci svima, i naravno kiraju covek mi je sve precrto iz oni podesavanja.

imim jos jednu molbu za šefove:
prvo sam probo da se registrujem kao mikser pa nesto nije htelo da prihvati sifru pa sam preko ovog uspeo. to ako ima jos uvek pod nazivom mikser obrisite.hvala svima:cool:
 
Znam da postavljam slike ali hocu nesto da proverim.... Hmmm pokusao sam nesto ali nije mi uspelo. Nema veze....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh