Pomoć oko muzilice

Nesto valjda oko 370 evra, ne znam tacno, to hoce rodjak da kupi. Meni se licno ne svidjaju te male privrede, a nisam ocaran ni Turskim, mislim da su ove polovne tipa Alfa Laval, Westfalia itd-zakon.
 
Od tih 370 eura samo pulsator staje 120 i ima jednokratnu upotrebu tj.dok traje,traje posle nema servisiranja,kupuje se nov.Varijanta sa polovnim kvalitetnim aparatima je mnogo bolja solucija ako već ne može da se kupi nov.
 
Ja imam tursku u tom rangu ali za jednu kravu košta 500 a za 2 550 E.
Za sada sam zadovoljan.Malo mi je samo cena tih muzilica koje si prikazao diskutabilna.
 
Ljudi nesto nece da se registruje na sistem line...zanimaju me cene muzalica one italijanke ili one sa dve kante? Sta mislite koje je bolje resenje..?...Sada imam viroviticu i lepo sljaka ,mada bih kupio jednu novu da krenem sa povecanjem stocnog fonda!
 
[h=1]Muzilica za krave – ITALIA-[/h]
cena 139000 RSD










[h=3]INFORMACIJE[/h] Proizvod na stanju: Da
Očekivana isporuka: 1-2 dana




[h=2]Opis[/h] Najnovija generacija pokretnih muznih aparata od renomiranog proizvođača muzne opreme InterPuls.
Prednosti:
-vakum rezervoar velikog kapaciteta
-dupli odkapljivač kondenz vode
-točkovi velikog prečnika radi lakše manipulacije po neravnim terenima
-ne korodira
-predvidjeni nosači i držači pribora za higienu vimena

Karakteristike:
-Pulsator: L02 Air
-Vakum pumpa: 170 lit/min
-Kanta: 30 kg, prozirna
-Muzna jedinica: Lunik 200 cc, sa prohromskim sisnim čašama i InterPuls sinim gumama
-Metalni ram sa PVC oklopom i ugrađenim rezervoarom vakuma
-Kao početni set se dobija uz muzilicu čaša za dezinfekciju vimena, četke i sredstvo za pranje muzilice

- - - - - - - - - -

[h=1]Muzilica za krave sa jednom kantom[/h]
cena 107600 RSD
97600 RSD

 
markosreta nemoj ovo uzimati nađi aparat koji ima pumpu od makar 190 litara i koja ima svoju vakum bocu koja se može skinuti sa kolica jel ako budeš jednog dana povećao možeš onda da je prebaciš na zid i napraviš vakum vod te dokupiš još jednu kantu pa muzeš sa dve
 
Procurela mi je kanta na muzilici (plasticna) curi oko onog poklopca na dnu!!!! Da li ima sanse necim sanirati to ili samo kupovina nove kanteod INOX-a??? Ima li mozda polovne da se nadju????
 
E pa bas si imao srece!!!!! Kako se sve namesti neverovatno..

Neznam sta da radim dal da kupim ponovo plasticnu ili ino-x... Ili mozda cak da sredim ovu???
 
Izgleda da ce da bude nova plasticna pa neka sluzi jos malo... I muzilica mi je vec stara a polako krecem da povecavam broj grla tako da cu naj verovatnije i muzilicu da promenim....
 
Kupi polovnu inox pa kad budeš proširivao ne moraš da kupiš dve opet možeš koristiti i ovu,ja imam jednu novu i dve polovne i kad kupiš sve nove gume i ove polovne su ko nove
 
Nazad
Vrh