Poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa u Adasevcima 29.11.2013.

Evo da i ja napokon uhvatim vremena i oglasim se,jedino ne znam odakle da pocnem...
Zeleo bih da se zahvalim svima koji su na bilo koji nacin podrzali ovo korisno predavanje i odlicno druzenje. Zahvaljujem se MZ Adasevci koja nam je ustupila salu,vlasniku foruma Poljoinfo koji nam je bio generalni sponzor one bogate trpeze koja je bila priredjena za goste,zelim takodje da se zahvalim i prijateljima,komsijama i svima koji su mi pomogli oko same organizacije i spremanja koje sam ja malo podcenio jer je bilo bas dosta posla.A isto tako zelim i da se zahvalim predavacima Milanu Kosovcu iz PSS Vrbas,policijskoj stanici Sid,gospodinu Panonstibu koji je prezentovao svoje uredjaje,a nekima je pomogao i savetima. E sad oni koji su me nekako najvise iznenadili su ljudi iz kompanije Elixir koji su dosli u pozamasnom broju(citav tim),podelili su svim prisutnim gostima lepe poklon pakete i na kraju jedno veliko iznenadjenje je poklon od 150kg mineralnog djubriva koje je dobilo 4-5 najsrecnijih,a takodje je i sama prezentacija bila korisna za cuti.
Velika vecina forumasa koji su bili su bili u prilici da idu na daleko bolje organizovanije prezentacije i druzenja,ali ovako nesto u mom kraju slobodno receno nije nikad bilo i ljudi su odusevljeni.
novembar2013-075.jpg

novembar2013-084.jpg

novembar2013-088.jpg

novembar2013-126.jpg

novembar2013-145.jpg

novembar2013-150.jpg

novembar2013-150.jpg

novembar2013-157.jpg

novembar2013-158.jpg

novembar2013-168.jpg

novembar2013-185.jpg
 
Baća da im tražiš da nam pošalju ove intervijue što smo ti i ja pričali, da vidim kakvi smo ispali...
 
Zao je meni sto svakako niste dosli jer druzenje je bilo na nivou,prvi gosti su dosli pre pola 6,a zadnji otisli u pola 12. Bas smo se lepo izdruzili i ispricali,jedino mi je zao sto neki nisu mogli da ostanu celo vece nego su navratili neki bar na pola sata da ispostuju da ne kazem domacina,neki su kasnili sa svinjokolja,neki zurili kuci...
Sledece okupljanje planiram na prolece,a bice i ljudi iz Elixira pozvani. :ppozdrav:
 
LJucki dobra snajka,ja mislim da ni panonstib-ovi uredjaji ne bi mogli da izmere nivo testosterona u vazduhu,koliko ga je bilo.:osmeh:
 
Ta lepa stala,al jbg losi beocuci pa se bikovi odresili i napravili dzumbus :haha:.....Salim se naravno,svaka cast na trudu i vremenu za ovako nesto.
 
Miroslave,
Ja se u ime Elixira zahvaljujem na ukazanom poverenju da nas pozoves na druzenje i drago mi je da Te nismo razocarali.
Pozdrav
 
Lepa,zgodna i opustena devojka a svi pobegose od nje,samo smo Shale i ja dali intervuju.

- - - - - - - - - -

http://www.agropartner.rs/DesavanjaSadrzaj.aspx?id=27227&grupa=1&sekcija=5
Trebali ste joj nesto drugo dati a ne intrevju :cvetic: vidim da se skupila od zime pa bi se tako malo i ugrejala.
Moram da pohvalim skup,ovo je prvi put da vidim na ovakvom tipu predavanja da je organizovana zakuska i pice,obicno se to radi samo na oglednim poljima,mala zamerka mi je sto je dosta kasno skup odrzan i sve mi se cinilo nekako na brzinu da je odradjeno(manje bilo vremena za neka pitanja).
I da ne bude da je dzaba dolazila ekipa iz Elixira mogu reci da su mene ubedili da kupim malo amosulfana a verovatno i nutrivega posto sam jesenas koristio global djubrivo 0:26:32 koje je nesto poput njega, i ako nadjem sejalicu koja moze da ubaci djubrivo onda ide i nutri start. jedina mala zamerka na Elixir je nacin dodele nagrada(obicno bude neko izvlacenje) mada sam se prijatno iznenadio sto su uopste i podelili nagrade.
Sve u svemu pozitivna ocena s moje strane (s obzirom da je NA organizovao :haha: )
 
Nazad
Vrh