Poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa u Adasevcima 29.11.2013.

Stigli i mi kući,i zahvajuljem se ovim putem North Armyju na gostoprimstvo.:osmeh:
 
Jedno od predavanja sam održao i ja o uredjajima koje sam kupovao prodajući jutro po jutro Srbobranske zemlje:
ssl23290.jpg
ssl23291.jpg
ssl23292.jpg
ssl23294.jpg
ssl23295.jpg
ssl23296.jpg
ssl23297.jpg
ssl23298.jpg
 
Ta sakuplja ulje u koferu sa mernim instrumentima za hidrauliku, a ima neko ko je baš nju slikao.Nećemo ga imenovati sam će se otkriti.A to dokazuje da nisam nastrana osoba i da nisam za Evropsku uniju jer nisam za te parade.
 
Za taj odgovor smo ga trebali predložiti za Nobelovu nagradu za tehnologiju jer to još ni jedna svetska firma nije napravila.
 
@panonstib

Gospodine Bojane, pa Vi imate vise instrumenata i aparature nego savremeno opremljena hirurska sala.:bravo:

@Matic

K'o upisaT. Rodila ga majka.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Iako smo sinoć kasno stigli ipak je danas izvršen genocid nad tovljenicima, hvala kolegama iz Srema na gostoprimstvu i druženju, imalo je šta korisno da se čuje i vidi a i posluži, a i gosti su dali lepe nagrade, još jednom hvala.:ppozdrav:
 
Koliko vidim niko nije nosio narodnu nošnju, pa da imamo letnju ali treba i zimska.:osmeh:
Lepo druženje svaka čast.
 
@north army.....
jesi ti rekao svim forumasima da obavezno obuku metalne gace s katancem.......................
 
Nazad
Vrh