Poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa u Adasevcima 29.11.2013.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.459
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Drage kolege forumasi pozivam vas da dodjete u Adasevce gde ce biti odrzano poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa.
Obaveštavam vas da će u Petak 29.11.2013 godine biti održano poljoprivredno predavanje u maloj sali doma kulture u Adaševcima sa početkom u 18h.
Teme će biti:
Značaj redukovane obrade i priključna mehanizacija-Dipl.ing Milan Kosovac
Uloga i značaj mineralnih đubriva u biljnoj proizvodnji-Elixir đubriva
Novi zakon o bezbednosti saobraćaja-Policijska stanica Šid
Način uzorkovanja zemljišta za analizu-Miroslav Košutić
Gosti iznenađenja eminentni,priznati i nadasve vrsni stručnjaci.
U pauzi predavanja ce biti i svedski sto (slicno kao u Sr. Karlovcima) koji sponzorise forum Poljoinfo. :ppozdrav:

Gosti:
Panonstib
Strelac1
Peto
Matic
Majstor Paja
Novii
Culy
Ljusha
Slavko91
Muccobieno
Milan Spay
Spajki
Bubu
Sale Ratar
Kris80
Shale
Mali Miša
Malaksalo
 
Poslednja izmena od urednika:
Dolazim i ja sa svojim sapatnicima.Takođe ranije jer je pre predavanja organizovan obilazak proizvodnog pogona.
 
O tome nisam obavešten, ali vizualni pregled jednog traktora je organizovan u to budi uveren kada se sa Generacijom družiš.Znači tebi organizovao čišćenje štala po Adaševcima da vidiš kako se to tamo radi.
 
Tako piše u programu dešavanja u mestu Adaševci pod organizacijom Gospodina @North Army. I još piše da će svako dobiti neki radni zadatak kako bi se njemu smanjio posao da bi mogao da se više posveti učenju.Jedino za penzionere i poseta mladim raspuštenicama..
 
Jel koliko to ima kilometara od NS do Adaševaca? Malo mi to kasno predavanje počinje a u subotu treba da vršim genocid nad svinjama.
 
Onda mozes u Futogu na skelu i udaris kod Beocina ista je kilometraza,jedino sto se skela placa.

- - - - - - - - - -

Dolazi delegacija iz NS-a i oni ce ici okolo pa mozes sa njima ili za njima zavisno od slobodnog emsta.
 
I ja sam zainteresovan da dođem iz Ns-a... Sale možemo i zajedno... A ko sve ide iz NS-a?
 
Panonstib i Milankos dolaze sigurno,mislim da dolazi i Peto i Dusko58.
Dosao bi i Branko91 ali mu se ne vozi samom,a on ti je Shale komsija.
 
Nazad
Vrh