Poljoprivredni seminari

Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Prijavljen sam za vasa predavanja i zanima me da ih cujem. Ono sto mi smeta je to sto u ovo vreme krize se iz budzeta placa ili donira nesto sto se vec inace placa kroz plate i odrzavanje seminara ljudima koji su zaduzeni da nas edukuju. http://www.psss.rs/news.php?extend.5127.3
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ne bih ulazio u neku dublju raspravu jer ćemo otići van teme (a to su seminari i kvantaš.rs), ali mislim da ovakva ulaganja imaju ekonomskog smisla (sa aspekta države), i da treba štedeti na drugim mestima. Naši seminari ne isključuju rad PSS (čak naprotiv), jer vlasnicima poljoprivrednih gazdinstava pružamo "alat" koji treba da poboljša one-to-one komunikaciju sa svim stručnim saradnicima.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Vrsac je opstina, mi smo se bazirali na gradove tacnije, 20 najvecih gradova sirom Srbije....

O STAR projektu Ministarstva poljoprivrede, sumarstva i vodoprivrede i Svetske banke, za koji je KK Mojsijev aplicirala i dobila sredstva, procitajte na sajtu ministarstva...da ne bude zabune... ::namigivanje::

Sustina projekta je da pokusamo da uvedemo savremene, evropske tehnike upravljanja u poljoprivredna gazdinstva, koje itekako mogu da Vam budu od koristi i olaksaju svakodnevno poslovanje... Na Vama je da procenite da li zelite da uvedete principe savremenog evropskog poslovanja... :)
Drago mi je da ima zainteresovanih za edukaciju! ::svaka cast::

Ajmo, zajednickim snagama da ucinimo bar jedan korak napred u poljoprivredi...!!!! :cool: :osmeh:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ko sutra od forumasa dolazi u ZR na seminar?
Dolazimo DraganNB i ja iz N.beceja.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pa gde ste Novo Bečejci na seminar?
Imam samo reči pohvale na ceo ovaj projekat Farmsofta i ako se obestine njihove reči ima da budemo IN :D poljoprivredni proizvođači hrane.Ni malo naivan seminar i tek će se videti kad postanemo pridružen član Eu.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

... I ja se pitam!? :sta: Novi Becej zatajio...ali, dobro...

I sutra je dan, zato Roberte, ako imas vremena svrati... ::namigivanje::cisto da cujes o cemu se radi... oprosticemo ti danasnji dan! :osmeh:

Pozdrav za Zrenjaninca, drago mi je da si zadovoljan... :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

isidora.sekulic je napisao(la):
... I ja se pitam!? :sta: Novi Becej zatajio...ali, dobro...

I sutra je dan, zato Roberte, ako imas vremena svrati... ::namigivanje::cisto da cujes o cemu se radi... oprosticemo ti danasnji dan! :osmeh:

Pozdrav za Zrenjaninca, drago mi je da si zadovoljan... :cao:
Ma znam...samo eto,nadam se sutrasnjem susretu!
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

ZRENJANINAC je napisao(la):
Pa gde ste Novo Bečejci na seminar?
Imam samo reči pohvale na ceo ovaj projekat Farmsofta i ako se obestine njihove reči ima da budemo IN :D poljoprivredni proizvođači hrane.Ni malo naivan seminar i tek će se videti kad postanemo pridružen član Eu.
E videćemo te sutra posle dodele sertifikata jer ovo danas je jedna ekipa a sutra sa Mocom dolaze dvomertraši koji lupaju ćuške onome ko priča i zabunjuje kompjuter pa onda daj komentar kako je to dobro pa ovo je rađeno za one koji su ozbiljni kao ja i ostala malobrojna ekipa i stvarno još jedan ozbiljan apel na kolegu Kiša da kako zna dođe neće to biti "badava" možda nisi svestan šta propuštaš, moj komentar za seminar je :D :ideja: :ppozdrav: ::vino:: ::torta::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

GANGA je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Pa gde ste Novo Bečejci na seminar?
Imam samo reči pohvale na ceo ovaj projekat Farmsofta i ako se obestine njihove reči ima da budemo IN :D poljoprivredni proizvođači hrane.Ni malo naivan seminar i tek će se videti kad postanemo pridružen član Eu.
E videćemo te sutra posle dodele sertifikata jer ovo danas je jedna ekipa a sutra sa Mocom dolaze dvomertraši koji lupaju ćuške onome ko priča i zabunjuje kompjuter pa onda daj komentar kako je to dobro pa ovo je rađeno za one koji su ozbiljni kao ja i ostala malobrojna ekipa i stvarno još jedan ozbiljan apel na kolegu Kiša da kako zna dođe neće to biti "badava" možda nisi svestan šta propuštaš, moj komentar za seminar je :D :ideja: :ppozdrav: ::vino:: ::torta::

Ej ovaj moj program nešto koči :haha: :haha: :haha: Prvo nema Č već E sa crticom gore i neće da mi dozvoli da upišem ime i prezime u gornje zaglavlje.

Post je spojen: [time]1300566557[/time]
_________________________________________________
isidora.sekulic je napisao(la):
... I ja se pitam!? :sta: Novi Becej zatajio...ali, dobro...

I sutra je dan, zato Roberte, ako imas vremena svrati... ::namigivanje::cisto da cujes o cemu se radi... oprosticemo ti danasnji dan! :osmeh:

Pozdrav za Zrenjaninca, drago mi je da si zadovoljan... :cao:

Sa kafom pogotovo :D
Ej pa sad zbog Kiša i njegovog kolege moraš doći ::namigivanje:: da ne nosimo kafu u termos :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Za č,ć,š imaš objašnjeno u uputstvu u poglavlju "regionalna podešavanja". A za upis imena imaš minus za praćenje predavanja :haha:- IZNAD CRNE LINIJE SE AUTOMATSKI ISPISUJE IME ČLANA KOJI JE OZNAČEN KAO NOSILAC na stranici članovi
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ajde neka je tako a zašto mi nije izbrisao poslovne partnere :sta:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pričaćemo sutra, ali poslovne partnere i elemente poslovanja ostavljamo jer ima dosta opštih za sva gazdinstva. A one koji ti ne trebaju možeš relativno brzo da izbrišeš
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Green je napisao(la):
Zna li se datum odrzavanja seminara u Somboru?
Seminar u Somboru ce biti do 10.04., ali obavesticu vas jos...

Sa kafom pogotovo :D
Ej pa sad zbog Kiša i njegovog kolege moraš doći ::namigivanje:: da ne nosimo kafu u termos :cao:
[/quote]

Zrenjaninac... :osmeh: ... Zamolila bih te da sutra TI budes kafe kuvarica, umesto mene :)) ... a bice i mleeekaaaa ... da, da...:)) ... Vidimo se drugom prilikom! :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

zorancile je napisao(la):
Neće biti ručak?
Kako misliš neće biti ručak pa i danas je bio samo sa malim kašnjenjem u odnosu na predhodni dan pa nismo mogli ranije stići kući, ali je zato bilo užine ali opet kako kome neko je morao sam da ide da je kupi pošto predhodno nešto zaj... , a zrenjaninac ako misliš da će tvoja mašina sutra bolje raditi od tebe u to ime :ppozdrav: ali mislim da :nono: :nono: ipak ti uz nju ponesi i :udri: to je sigurno rešenje problema a posle na ručak ali gde. Pozdrav za sve polaznike ovog :D kursa FarmSoft. A da nezaboravim zrenjaninac ponesi kecelju da vidimo novu kafe kuvaricu na delu.
 
Nazad
Vrh