Poljoprivredni sajam Novi Sad 2015

Nikad duze nisam bio na sajmu i nikad manje nisam video,manje vise svelo se na turisticku setnju,zezanje i dobra klopa. Video sam neke clanove,verovatno je i mene neko sreo bio sam u Poljoinfo majici.
Sajam kao sajam...sta vise i da izmisle novo. Jedina sreca su ulaznice koje sam na brzaka resio. :osmeh:

- - - - - - - - - -

112209751020669232117714.jpg

112160181020669232101714.jpg
 
I ja danas bio, baš turistička šetnja i klopa......

vidio sam ono što me najviše zanimalo, tafe traktore, onaj 42di 8000€ sajamska cjena, stvarno povoljno......i ovi veći modeli mi se sviđaju....

belarus 622, nekako sam imao više očekivanja, već slini ispod volana......nije loš, al u toj klasi tafe mislim da je bolji izbor.....

berko berači iz bliza, nekako bolje izgledaju na slikama i na youtube filmićima.......imao sam veća očekivanja......

sjetvospremači dosta slabašni, koji da se pogleda, osim onih od mehanika dubica, još onaj plug za 1500€ što se šteluje kopija l950, može biti 25,30 i 35cm takav bi za mene bio odličan.....

i sijačice majevica i agria, također veća očekivanja, bolje polovna dobra nodet ili olt nego te dvije nove......nebi ih nikada kupio......pogotovo štelovanje skidača zrna na agriji, to ko da su djeca pravila, nema smisla, to tako lagano ide u one zube da ako malo cukne negdje sijačica imam osječaj da će se to pomjeriti......nije to to
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam bio dans i sajam je malo manj nego prethodne godine, u većini su prikazane iste stvari. Malo sam se više zadržao u delu gde je bila stoka ima zanimljivih stvari (ne spektakularnih)

Kupovina ulaznica je katastrofalno rešena.
 
Cekao za kartu 2 sata,2 sata obilaska i razlaz...nikada kraca poseta..nema sta posebno za videti...

Tatalovicu,onaj 2090 izgleda katastrofalno,kao i ceo IMT stand...pardon Agrorid stand...

A gle ja ipak volim pogledat ipak sam na takvom stroju od djetinjstva volim ih pogledati.
 
@North Army
Video sam te i ja ali si bio okružen nekim curama pa nisam hteo da ti kvarim i ometam ''posao'' :osmeh:

Slažem se za ulaz na sajam. Sramota. Danas je valjda bio porodični dan pa i to možda ima veze.

i sijačice majevica i agria, također veća očekivanja, bolje polovna dobra nodet ili olt nego te dvije nove......nebi ih nikada kupio......pogotovo štelovanje skidača zrna na agriji, to ko da su djeca pravila, nema smisla, to tako lagano ide u one zube da ako malo cukne negdje sijačica imam osječaj da će se to pomjeriti......nije to to

Da, to smo i mi danas komentarisali. Kao - brzo štelovanje a deluje slabašno.
 
Hehe. Dobro bilo je muško društvo, ako ti to više odgovara :osmeh:. Ma na brzinu si se izgubio u gužvi. Krupan Sremac u zelenoj poljoinfo majici :osmeh:
 
Nisam slikao, ali sam dobio neke slike od agropartner.rs











Mada se mogu pročitati vesti gde se kaže da je sajam super, ali i vesti gde se priča o nekom bojkotovanju, u stvarnosti je malo slabiji od prošlogodišnjeg po nekom mom mišljenju. U odnosu na neki period od pre par godina je dosta tanji, ali daleko od toga da se nema šta videti.
 
Ove godine smo sa poljoprivrednim sajmom napravili dogovor da sve izlagace stoke i ponude predstavimo na nasem sajtu. Ukoliko zelite da vidite koje se zivotinje na sajmu pogledajte sledeci link. Svakog dana ubacujemo nove.

Takodje svratite na sok u halu 23. Bilo bi nam veoma drago da vas upoznamo
 
E sada još da me izvuku za onog malog rusa......hehe
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas bio drugi put, mozda i sutra sam tamo.

Послато са GT-S7500 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh