Poljoprivredni sajam Novi Sad 2015

Dolazim i ja danas. Vidimo se jedino ako naletim na nekog u Poljoinfo opremi pošto ne znam nikog lično.
 
Batu poznajem al ne znam da li danas ide na sajam. Mislio sam od članova koji su danas potvrdili dolazak. :)
 
Pozivam sve potencijalne posetioce novosadskog sajma, da ove gedine ukoliko je to i kako moguce da ga bojkotuju.
Ono, ophodjenje prema "gostima" je nesto nedopustivo. Prvi pokusaj ulaska je bio oko 9h, za nas smrtnike, na glavnom ulazu rade dva saltera.Stao u red ispred jednog, ispred mene stotinak ljudi.Posle 20 min pomerio se za korak ,dva i u 9 i 24 odustao.Prosetao se do pomocnog ulaza, kad tamo jos gore.Racunam ajd, jutro je svi sad stigli naicu za sat dva. Naiso ponovo, oko 11.30 onako iz kola u prolazu slobodna procena da je guzva i dalje ko pred Jugoskandic bankom '93.
Dokle god mi cekamo satima u redu da im damo 500din da bi videli istu stvar stoti put, dotle ce nam ovko i biti.
 
Znas kako,utvrdili su da imamo vunu,a ovce su za sisanje.
Zato ja dok sam ziv necu otici na sajam u NS,i jos nesto bezobrazluk prodavaca,promotera ili kako da ih nazovem je toliko veliki da sam jednom davno jednom promoteru jeb..mat...u lice.Raspitivao sam se za prikljucak,njegovo pitanje je bilo koliko ja obradjujem zemlje,kad sam rekao 2 hektara odmah se menja prica i krece omalovazavanje mene kao poljoprivrednika.Tako skoro svaki stand.Podela na bogate i siromasne.Jedino je stand IMR-a bio dostupan svima valjda sto najvise sirotinja kupuje rakovice.A o bezobrazluku ulaza na sajam da ne pricamo,treba da cekam 2 sata da njima dam pare,ma lud sam.
 
Sta zurite prvih dana,ja mrzim guzvu,masu ljudi,mrzim cekanje u red (ko ne mrzi),zato kad god sam isao na sajam bilo je u zadnja 3 dana,bas zadnji dan izbegavam jer neki izlagaci odu ranije.
 
Poslednja izmena:
Bila je oglasima, postavljao sam u temi imt, sada je ne vidim skinuta je ili je istekao oglas.
Koja je cena 2090?


Mislio sam na ovaj ali izgleda da gresim da nije taj sa sajma, sada je drugaciji opis i nema slika samo jedna, drugi prodavac tj nije prodavac direktno imt nego neko fizicko lice.
http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1838596_IMT_5136_2014_god


Mene baš 2090 zanimao ovako mi na ok simpatično izgleda ali slabo se viđaju.
Nekako mi je lijepo vidit imt na sajmu.
 
Bio danas, strašna gužva. Video sam nekog u Poljoinfo majci ali dok sam se opsetio negde se izbio u masi, bio je sa dva-tri drugara.
 
S'kime se ja sve druzim,boze,boze...svake godine ista prica kada dodje vreme za sajam okupi se "ekipa" i pocinje:

-Ko vozi ove godine (ja vozio zadnje 2-3 naravno bez naplate benzina)?

-Jaoo bi ja ali mi je auto star,nije bas ispravan..znas...mozda i ne budem isao imam neka posla...ne znam.

-Moj je kod majstora treba generalna jeb*s ga nemam ni vremena.

-Brave su mi neispravne ne mogu ga zakljucati (brave gepeka i vrata na YUGU su inace tako skupe da covek eto 3 godine ne moze skupiti para da zameni) a i svake godine isto.

Zvanicno rekao sam da cu ici sada samo cekam pozive i SMS poruke sa pitanjima ima li mesta i da li moze tada i tada..::lose::
 
Cekao za kartu 2 sata,2 sata obilaska i razlaz...nikada kraca poseta..nema sta posebno za videti...

Tatalovicu,onaj 2090 izgleda katastrofalno,kao i ceo IMT stand...pardon Agrorid stand...
 
Nazad
Vrh