Poljoprivredni sajam 2022 - Novi Sad

То да ли прати или не прати форум није ни битно, треба да вас је срамота да тако јавно пишете, ипак је она нечија ћерка/сестра...
Tačno. I promoterke i hostese za sajam biraju se kao nečije ćerke/sestre, pa se obuku kao za liturgiju... Kako da ne.

Mnogi ne bi ni zastali da pogledaju Lambo da nije ona pored njega... Sve je to marketing.
 
Bolje što nisi bio,ja sam danas išao i razočarao se... Cene napumpane do zla boga svake godine manje i manje izlagača,DF ne izlaže zbog preskupog zakupa prostora. Najviše sam se zadržao kod Žeravice 🙂
 
То да ли прати или не прати форум није ни битно, треба да вас је срамота да тако јавно пишете, ипак је она нечија ћерка/сестра...
Šta bi drugo pisali za nekoga ko napuca dekolte do pupka i pojavi se pred toliko ljudi među kojima i mnogo dece...
 
Paaa, nista slecijalno na sajmu, vise sam video pre 10 dana 15og u Palanci nego danas na sajmu.. :D
U sustini sve ocekivano, najvise sam se zadrzao kod nekog rotacionog pluga gde me likusa ubedjuje da treba 80 ks da ga vuce a ja vidim da mu treba 150+ prostom racunicom.. 80 bi mozda moglo da ga odnese do njive i da ga ostavi tamo..
 
New Holland 6050 kad smo ga uzimali bio 47,5 +pdv. Sad je 62+pdv.

JD 6155M sa tls i ogibljenjem kabine, baš dobrom opremom mislim reče Demko 96hiljada. Ima turu za isporuku u junu a posle valjda novembar a ni to nije sigurno a cena će biti sigurno veća.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ovo je trebalo da bude običan dan na sajmu, hteo sam da vam snimim obilazak bez puno zadržavanja na štandovima, te bi napravio neku vrstu virtuelne ture po 89.Poljoprivrednom sajmu u N.Sadu za 2022.g koja bi trajala 30-40 minuta. Plan se nije ostvario pošto sam na samom početku nabasao na štand ALATI MNS gde sam video MILWAUKEE aku udarne odvijače i ostali alat gde sam pokušao da ostvarim neki kontakt u nadi da će nam dati njihov demo alat na testiranje. Kako je sve izgledalo, pogledajte u videu... 00:00-00:59 Ulazak u sajam 01:00-05:29 Obilazak sajma 05:30-11:43 Radoslav vs Milwaukee
 
New Holland 6050 kad smo ga uzimali bio 47,5 +pdv. Sad je 62+pdv.

JD 6155M sa tls i ogibljenjem kabine, baš dobrom opremom mislim reče Demko 96hiljada. Ima turu za isporuku u junu a posle valjda novembar a ni to nije sigurno a cena će biti sigurno veća.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Meni rekoše da je izloženi JD 6155M sa PQ menjačem, tls-om, mehaničkim ogibljenjem kabine, bez prednje hidraulike 100.800e+pdv. Inače to im je maltene standardna oprema...
 
Sve je moguće. Možda je cena onda za neki prodat ranije bila, ali 96 je sigurno. Mi smo ga i palili fino brunda 6tak.

One 8r su isto palili dok smo bili pod šatorom, to tek što brunda.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Case maxum 125 -78.000€ kad sam cuo cenu za tog malog nisam smeo ni da pitam za ove od preko 200ks🙈
 
Nazad
Vrh