Poljoprivredni sajam 2014 godina - Novi Sad

Danas obišao sajam na par mesta šta me zanima ,sve u svemu nije nam više preterano interesantno jel sve podatke pokupimo sa interneta pa već imamo koliko toliko spreman teren,poseta mi se čini slabija nego ranijih godina. Zorane superior je bio u prvoj hali, posle prisustvovao izvlačenju belarusa 422 ,moj sinčić je nekom bio srećne ruke,izvlačio nagradu.
 
Danas obišao sajam na par mesta šta me zanima ,sve u svemu nije nam više preterano interesantno jel sve podatke pokupimo sa interneta pa već imamo koliko toliko spreman teren,poseta mi se čini slabija nego ranijih godina. Zorane superior je bio u prvoj hali, posle prisustvovao izvlačenju belarusa 422 ,moj sinčić je nekom bio srećne ruke,izvlačio nagradu.
Sad sam proverio, komšija promašio prvu halu. Pozdrav.
 
Bog te materin,Kris80 me zezno,nije odneo resto za Zetora,još nepiše da je prodan minđušaru :zli:::jako_besan::::samo bes:: neka,neka,sad kad ja prozborim sa Vasom
 
"Najsrećniji posetilac 81. međunarodnog poljoprivrednog sajma i dobitnik traktora "belarus" 82.1 je Miroslav Daničić iz Sremskih Karlovaca. Njemu će poklon biti uručen sutra na Novosadskom sajmu."
 
jel mi netko može napisati kolike su cjene traktora imt 549, imt 555, i rakovica 65 dv i 76dv u eurima, a u dinarima se nisam snalazio.......bio sam na sajmu, al hrana skupa, užas.......oni tafe nisu loši......i nisam još vidio imt 549 TNG i rakovica, kolike su im bile cjene.......
 
Nazad
Vrh