Poljoprivredni sajam 2014 godina - Novi Sad

Da, i oni su dossta pristupačni sa cenama. Sutra idem i ja trebao bih biti tamo pre otvaranja.
 
dscn0230.jpg
dscn0231.jpg
dscn0234.jpg
dscn0236.jpg
dscn0237.jpg
dscn0238.jpg
dscn0235.jpg
dscn0240.jpg
dscn0245.jpg
dscn0254.jpg
Bice jos slika ali kasnije mada sajam nikada gori od ovoga nije bio cak i za vreme sankcija!
 
Ja sam bio juče, i za moje pojmove je sve jako, jako skupo. A sam sajam je tuga, ni izlagača, ni posetilaca, ni pišljive kante (kese) za otpatke (nosio sam čašu od limunade pola (ali bukvalno pola) sajma, dok nisam naišao na jednu kesu za otpatke).
 
Ja sam danas opusteno s' babom obis'o sajam. Sreo sam par kolega sa foruma, fino smo se izdivanili i tako. Nije bas tako crno kako neki pisu ali cinjenica je da je subota a da ljudi bas i nije bilo previse kao sto je to kadgod bilo. U sustini, da nemamo ovaj internet i da ne pratimo razvoj poljoprivrednih masina i ne razmenjujemo iskustva preko malih ekrana, sajam bi nam bio itekako zanimljiv..
 
Svi kukate,a dosta vas ide.
Pa sto idete onda?



Razumem ove ljude sto se bore sa poplavama....
Jbg ostala neka navika od pre da se vide noviteti,a i sincic preksinoc place sto mi nismo isli na sajam da vidi zelene traktore i kombajne(John Deere) i cerka da bi jahala ponije.A od svega sto sam video na sajmu najvise me je privukla Mahindra7030dv traktor me je toliko zaintrigiro da ce ako Bog da dobru godinu i malko vise::novac::krasiti moje dvoriste.

- - - - - - - - - -

dscn0256.jpg
dscn0260.jpg
]
dscn0261.jpg
dscn0263.jpg
dscn0264.jpg
dscn0265.jpg
dscn0272.jpg
dscn0273.jpg
dscn0274.jpg
dscn0275.jpg


- - - - - - - - - -

dscn0259.jpg
dscn0260.jpg
 
Ja sam danas opusteno s' babom obis'o sajam. Sreo sam par kolega sa foruma, fino smo se izdivanili i tako. Nije bas tako crno kako neki pisu ali cinjenica je da je subota a da ljudi bas i nije bilo previse kao sto je to kadgod bilo. U sustini, da nemamo ovaj internet i da ne pratimo razvoj poljoprivrednih masina i ne razmenjujemo iskustva preko malih ekrana, sajam bi nam bio itekako zanimljiv..
Ucinilo mi se da si ti prosao s'babom kod Mc Corimikovih traktora ali nisam bio siguran ali sad kad kazes da si bio na sajam sad sam siguran,prosao si dok sam razgovarao sa prodavcem!!
 
Danas sam sam otisao na sajam,guzve onako taman. Sreo clanove Novii,Culy,Abro,Muccobieno,Spajki,Secondgeneration,svratili na Moravin stand,domacinski dlcek u ZP Institutu i Elixiru. Po meni je sve isto kao lane,samo sa manje guzve.
I sreo sam najhumanijeg coveka clan Becarina pusta.
 
Pa sto ne rece bokte tvoj i ja bio danas sa cimerom , sreo sam Abru na Masferg standu , a bio sam i juce na sajmu. Rekose mi na Elixirovom standu da si bio .

Tomo vs
Ej bre , jesmo mi prodivanili koju rec u vezi tng na imt standu u vezi potrosnje gasa i velicine rezervoara ???
 
Tomo vs
Ej bre , jesmo mi prodivanili koju rec u vezi tng na imt standu u vezi potrosnje gasa i velicine rezervoara ???[/QUOTE]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bogami jesmo sa nekim sam divanio dok sam slikao bilo vas je dvoje,troje?Bas u vezi potrosnje i velicine boca,a jos sam i komentarisao kako bi se moglo ustekati i na glavni gasovod na one cevi sto vire po njivama:osmeh:!
 
Komšija mi malopre reče da mu je žao što nema stoke, nema instituta iz S. Palanke, nema Djinovićevog Superiora, nema mnogo izlagača u vezi živine. Sve zbog šteta od ovih nesrećnih voda. Kaje se što je uopšte i išao, ali je morao jer je posetu organizovala stranka u kojoj ne postoji NE. Svašta se kod nas zbiva.
 
Menjao sam tekst jeer nisam bio siguran da je u tom momentu bio tata sa nama. Oprosti mi dangeru na nepravilnom rasporedu reci popilo se koje pivce , a pisem preko tel.
 
Danas sam bi na sajmu i slabije jeste u odnosu na prethodne sajmove pre svega po broju firmi koje su izlagale. Rekao bih da je posećenost isto slabija, ali je ovo prvi put da sam bio nedeljom, pa ne mogu baš uporediti sa nekim prethodnim sajmovima. Sreo nekoliko članova foruma i sa njima popričao, takođe sam popričao i sa ljudima iz firmi Elixir, Agrogas i ZP institut.

Ima i nekih slika videću da ih postavim za koji dan.
 
Nazad
Vrh