Poljoprivredni sajam 2014 godina - Novi Sad

Imam dve karte po 350din, kome treba može pokupiti sutra u novom sadu ili u subotu kad i ja idem. Detaljnije na pp
 
Ja sam kupio kartu za sve dane. Sutra se popodne vracam kuci ako neko zeli ustupicu mu svoju kartu pa je mozete deliti do kraja sajma.

Mozete me kontaktirati na 0621638374 pa se mozemo negde naci. A postavicu i par slika cim budem uzeo kabal za telefon.
 
Sutra obilazak poljoprivrednog sajma koliko sam poruka procito svi kazu da nema guzve sto mi odgovara nadam se da ni sutra nece biti..
 
Malopre dosli,nista posebno ove godine razume se posle ovih nesreca puno ljudi je n......o puno ljudi pomaze u sanacijama poplavljenih podrucja.Izlagaci mogu reci dosta retki u odnosu na predjasnje godine.Posetilaca nema,beda ziva.Cak sam cuo klepet svojih klompi,eto tolika je graja.Kod nas pijacan dan kad je ima bar duplo vise guzve.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sutra idemo organizovano nadamo se lepom vremenu i lepom provodu i dobrim drustvu
 
Poslednja izmena od urednika:
Narode pozdrav,ja sam danas bio na sajmu,i sve mi knedla u grlu,nema sta videti,pre je cela ulica na sajmu bila mojih indjincana(muzlice i ostalo) sad nema nikog,masine sve vec vidjeno,pola stvari nema,a mene je najvise smorilo stanje po stalama, prazno sve nema se sta videti,..sve u svemu prava slika danasnje poloprivrede u srbiji..daleko je to od onog sajma sto je nekad bio..al opet volim otici i bar pojesti pljesku,tamo su mi najsladje..
 
Toliko loše pišete a ja odlučio sa sutra idem po prvi puta, a planiram otići 3-4 godine........užas

jel ima IMT traktora??
 
Nazad
Vrh