Podrivanje zemljišta

Zlatko,koja je to dubina i koliko vremena treba za 1 ha da se podrije uz koliko nafte?
 
Danasnja proba i posao:
14fe46f79222b0e9ba287abf416a3e21.jpg
 
Sigurno je case-u lepo na +40 i sa tom operacijom.
Samo 'ajde,valjda ga arcite,posto je u garanciji.
 
Sigurno je case-u lepo na +40 i sa tom operacijom.
Samo 'ajde,valjda ga arcite,posto je u garanciji.

Kolega, cemu ovakvi zajedljivi komentari?

Taj traktor je napravljen da radi najteze poslove u najgorim uvjetima. Nije radjen "na knap" pa da moras paziti sta ces, kad ces i kako ces s njime raditi. Njemu je svejedno jel vani 20 ili 40°C ima sve moguce hladnjake za sva ulja i rashladni sistem koji funkcionira bez greske kao i klimatiziranu kabinu.
 
Kolega, cemu ovakvi zajedljivi komentari?

Taj traktor je napravljen da radi najteze poslove u najgorim uvjetima. Nije radjen "na knap" pa da moras paziti sta ces, kad ces i kako ces s njime raditi. Njemu je svejedno jel vani 20 ili 40°C ima sve moguce hladnjake za sva ulja i rashladni sistem koji funkcionira bez greske kao i klimatiziranu kabinu.
Kakav zajedljiv komentar?
Zar ne sme nista da se prokomentarise?
Ja znam da je meni jako toplo,a sigurno i toj masini.Da je ja imam,ja bi terao ili do podneva ili od 7-8 sati uvece pa do ujutro.
 
Kod nasjice od 12 do 4. Po najgoroj vrucini traktor je isto bio na njivi. Sve temperature su bile na zadatim vrednostima. A podrivac je isao na 55 cm. Nije on napravljen da stoji u supi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Što bi moj deda reko...vidi se da niste nikada radili sa konjima (valjda nije mislio na konje na dve noge)...:osmeh:
 
Ako smem da primetim, podrivao je Spajki i sa IMT-om(takodje klimatizovanim) po vrucincini, i to sa istim ovim podrivacem.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Tacno tako,i njemu nije bilo lose kada radi klima.Bez klime je bilo nenormalno toplo u njemu.
 
Nazad
Vrh