Podnošenje zahteva za restituciju

Znaci,koliko sam ja skontao: ono sto smo podneli 2006 ne vazi, nego vadi opet sve i salji... Samo jos jedno pitanje,ako i gde da ja skontam katastarski broj oduzete parcele,kada to u resenju o oduzimanju ne pise? Samo pise ono: "U ime naroda..." Ako bi neko mogao da mi kaze bio bih mu neizmerno zahvalan.
 
Podnesi takvo resenje ... kakvo si dobio 2006 iz arhiva ... jer pise bar povrsina oduzete parcele ? Da li je to polj. zemljiste ili nesto drugo ? Sve informacije mzoes dobiti u Zmaj Jovinoj 16 u pasazu radi kancelarija od 10- 14 h udruzenaj za restituciju
 
Odoh i ja sutra u kancelariju da se raspitam pa cu detaljno objaviti na forumu.
@Skleka cale mi rece kad sam bio prosli vikend kuci da na papirima iz 2006-te pise tacno koja je povrsina koje njive i koja klasa zemljista.

---------- Poruka napisana 31-01-12 u 17:20 ---------- Prethodna poruka je 29-01-12 at 16:12 ----------

Pomenutu kancelariju je najbolje obici u sirokom luku,ne vredi trositi vreme i tastaturu,kao i jadni ljudi ako se upute i potrose benzin i vreme ...
 
To je kancelarija po partijkoj liniji po sistemu ja lezim a plata mi ide.nema veze sa ovom novom koja tek treba da se otvori a covek koji radi je tolika prevara i tako je ljigav da nemam reci u glavnom ja tamo vise ne ulazim,obicna secikesa.
 
Nije bilo nista,ali bukvalno osim nekih lovackih prica i baljezganja nisam nista pametno cuo.Nemoj ni da ides jer oni nemaju veze sa ovim kancelarijama koje krecu sa radom od 6 februara.
 
od 01.03 primace zahteve ... a od 06.02 javni poziv ...Meni je pravnik rekao da traze sad identifikaciju piloprivrednih parcela ... znaci br. parcela iz 1946 koje su bile .. da u katastru izvade mi br. parcela sadasnjih .. Jel nekom poznato to ?
 
Mi sto imamo papire na svakom pise ko je bio vlasnik,kad je oduzeto,zasto je oduzeto,ko je predlozio oduzimanje,ko je odobrio oduzimanje,koja je parcela,broj parcele,povrsina i klasa zemljista.
 
Ta identifikacija koliko sam razumeo dodje provera tipa neka parcela od 10kj 1 klase ti je oduzeta i sad je ona prodana za navek nekom oni su duzni da ti daju na drugom mestu 10kj 1klase ili npr 12kj 2 klase.
 
sve mi smrdi da od restitucije nece biti nista ili ce u najbolje slucaju biti ali ce je odugovlaciti godinama vracajuci predmete i trazeci dodatne dokumente,podatke.
Nisu dobili pridruzivanje a vec se i prica kako je stopirano prosirenje tako da im odgovara da ne vracaju zemlju nazad jer i ovo sto su pristali nije zato sto oni vole nas bivse vlasnike ili potomke bivsih vlasnika vec jer su sa tim bili uslovljeni.
Ovima na vlasti je bitnije sta ce biti sa pederima u ovoj zemlji nego da vrate zemlju
Zivi bili pa videli................( naravno ko dozivi pricace)
 
od 01.03 primace zahteve ... a od 06.02 javni poziv ...Meni je pravnik rekao da traze sad identifikaciju piloprivrednih parcela ... znaci br. parcela iz 1946 koje su bile .. da u katastru izvade mi br. parcela sadasnjih .. Jel nekom poznato to ?

Tako sam i ja cuo, da treba da se nadje sadasnje stanje te parcele, dakle broj , cije je vlasnistvo i sta je na njoj (ovo valjda treba ako je njiva vocnjak ili podignuta neka zgrada)
 
Nazad
Vrh