Pneumatske sejalice za kukuruz

Imaš li možda tabelu za 84 i 88, ja imam od majevice onu klasičnu a na njoj ima 70 i 100. Imam za kukuruz 22x5,5mm jel može ta da prodje ili da tražim druge? Mislim znam da može nego da li su se neke druge bolje pokazale?
 
Ako imaš tabelu za 70 onda gledaj tu tabelu i svaku stavku iz tabele pomnoži količnikom 70/84 i onda ti je to pravo rastojanje sa pločama od 84 rupe.

Uzgred, ja sam bio naručio kod Živka iz NS ploče od 84 rupe za Agriu (na Saletov savet i pokazalo se da je to najbolji broj rupa), i napravio mi je po istoj ceni kao i ploče koje serijski pravi. Samo moraš blagovremeno naručiti, da ne bude baš za sutra da ti treba...
 
Zna li neko gde bih mogao da kupim oba snopa lančanika na menjaču,za sejačicu Kuhn-Nodet Planter 2
Od Majevice ne odgovaraju,veće su distance između lančanika,ukupno su duži za 7-8mm.
Gore je original,dole je od Majevice.
 
Ne može.
Probao sa oba snopa,ne vredi,nije lanac u pravcu i spada.Produžio i španer i osovinicu na kojoj stoji mali zubčanik,ne vredi opet nije u pravcu.Mislim da češalj nije isti,na Majevici je širi.
 
Stigla i kontrola setve.
4dcbd352b0ca72c0a42dbb0c5037c316.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh