Pneumatske sejalice za kukuruz

Zezate se ljudi sa prevarantima, treba kupovati kod postenih ljudi i kad ti daju rec to mora da bude tako.
kod brace u Debrc ima dosta sejalica, i ako ti kazu da je izremontovana to mora biti tako i nikako drugacije.
evo jedne Planter2 na izvlacenje i hidro markeri, al nije diskona..
phoca_thumb_l_2012-01-04_15-52-03_100.jpg

phoca_thumb_l_2012-01-04_15-51-44_983.jpg
 
Niko ni naseg coveka ne tera da kupi masinu,jbg i mi bi u pola cene da dobijemo novu ako ne i bolju,a to nece da moze.
I dalje mislim da je od dva zla bolje birati neku izdrkenzi pa je srediti,nego kupiti zamazanu macku u dzaku.
Mada kazu ljudi da ni nova nije losa,pa makar to bila neka Kuhn,Gaspardo,Monosem... :osmeh:
 
NIje papreno , ako je odradjeno kako valja. Koliko će tek mene na kraju izaći kada moram još ulagati u već "remontovanu".

Svako zna svoj racun, ja kad bi trebao da platim papreno otisao bi u Backu Palanku i uzeo novo!
sad je recimo Lara 6redi 4000e -PDV 3200e NOVA!!! a ne neka isterana nodet 3000-4000e
opet kazem svako ima neke svoje racunice, a neko je rodjen da vozi staro i da mu das novo, klimao bi glavom da to ne valja.
 
Ovaj decko iz Prhova pravi 6-redi sklopive...
Ja sam trazio vise od mesec dana masinu jedino kod njega su bile u boljem stanju (ja sam trazio da vidim prvo kako ona izgleda pre nego sto je sredjuje) kod ostalih to je groblje koje se kupi na kg... Kod njega je bila fixna greda 3100 a sklopljiva 3500 da ti je dotera kuci, i bio sam gotovo odlucio da kupim od njega i slucano naletim na Agriju i pazarim nju... valjda se nisam zeznuo...
 
261000 cena je bez pdv-a, prosle god. je kostala 271000 sa PDV

-------------

@ZlatkoPap 76,dali si pokusao da ti smalje cenu na ovu subvencionisanu? ipak si je pazario u ovoj godini bez obzira sto jos nije bilo na snazi subvencija.
 
261000 cena je bez pdv-a, prosle god. je kostala 271000 sa PDV

-------------

@ZlatkoPap 76,dali si pokusao da ti smalje cenu na ovu subvencionisanu? ipak si je pazario u ovoj godini bez obzira sto jos nije bilo na snazi subvencija.
400.000 je bila cena s tim da proizvođač dobija subvenciju ministarstva ekonomije 20%, znači majevica je dobila 20%,nadam se da će ministarstvo poljoprivrede davati ove godine za kupovinu nove mehanizacije subvencije.
 
Zna li neko koje setvene ploče idu kod BEKERICE za setvu suncokreta ili se mogu koristiti ove za kukuruz. Hitno je kupio bih sutra u Palanci ako budem znao šta da tražim.
 
400.000 je bila cena s tim da proizvođač dobija subvenciju ministarstva ekonomije 20%, znači majevica je dobila 20%,nadam se da će ministarstvo poljoprivrede davati ove godine za kupovinu nove mehanizacije subvencije.

oni ce dobiti 20% na tu tvoju sejalicu al ti neces ako ne trazis! jel je tvoja sejalica u ful ceni, kad se jos nije znalo dal ce davati subvenciju domacem proizvodjacu.
 
Kupio sam ja predprosle godine.
Narucio od nekog tipa iz Smedereva, prvi put radio za nodet, ali ga odradio majstorski.
Poslao sedam nalepnica, kostalo 2 000 din, aks-om.
 
Nazad
Vrh