Plugovi-dodaci

Kako se ponasa plug imt 757 u radu sa predpluznjacima kakva su iskustva?dali ih vredi stavljati ako je neko skoro kupovao koja je im je cena
Cuo sam da je oko 150 eura par! Neko mi rekao da je pitao bas na vasaru u Debeljaci pre neki dan!Mozda gresim ali ta cifra mi je nekako u prolazu ostala i mislim da je ta cena...Ko je kupio neka se javi!
 
Nabavio sam 757 -20 uz 756-30 jako me zanima kako radi sa predpluznjacima 757 jer su dosta skupi 150e dva komada zvao sam da pitam a ja platio plug 400,malo je puno para za predpluznjake,mislim nema tu bog zna sta nosac i raonik cak razmisljam da pokusam da napravim predpluznjak od starog raonika treba ovih dana da porazgovaram sa kovacem o tome....
 
Nabavio sam 757 -20 uz 756-30 jako me zanima kako radi sa predpluznjacima 757 jer su dosta skupi 150e dva komada zvao sam da pitam a ja platio plug 400,malo je puno para za predpluznjake,mislim nema tu bog zna sta nosac i raonik cak razmisljam da pokusam da napravim predpluznjak od starog raonika treba ovih dana da porazgovaram sa kovacem o tome....

Gde je to cena 150 evra za predplužnjake? Ja sam jesenas kupio u plamenu 2 komada za 12 hiljada i veoma sam zadovoljan, em se plug lakše, vuče em bolje zaorava,,,
 
Kupio sam kod Hudjika kopije vogelovih deflektora za moj 610.14, medjutim imam malih problema da ih namontiram... Na plugu su prorezi za sraf za kljuc 13, a hudjik mi dade vece sarafe poput onih za raonik. Da li ce biti problem ako stavim manje sarafe? I ne nalezu mi bas idealno ali racunam kad se stegne sarafima nema to kud, ili gresim?
 
Gde bi se moglo naći nosač predplužnjaka za plug obrtač Lemken-opal 90. Nosač je prečnika fi 35 mm.
 
Ko je proizvodjac ovih raonika,stalno vidjam ovog proizvodjaca ali neznam ko ih tacno proizvodi.Imaju lep kvalitet.Na zigu pise"STEEL"

k9yr8h.jpg
 
Ja sam pokusao imitaciju predpluznjaka ovako.... E sad smatram da sam napravio veliku gresku sto sam stavio ravne tanjire umesto nazubljenih. Mada jos nisam isprobao da vidim kako ce raditi...

zj80te.jpg

i4k29z.jpg

mkbprr.jpg

bl7c.jpg

2ynqvqf.jpg

2qkm5pe.jpg
 
Nazad
Vrh